Wan Tin-Sau je herec vedlejších rolí a dobře se mu daří - omylem - pokazit téměř každé natáčení. Kromě svého vystupování dává lekce hraní v místním uměleckém centru, které vede. Jednoho dne se k němu přihlásí skupina dívek z nočního klubu, které žádají, aby je naučil lépe předstírat nevinnost. Wan Tin-Sau se zamiluje do jedné z nich. Aby bylo štěstí úplné, dostane hlavní roli ve filmu se superhvězdou Cuckoo. (oficiálny text distribútora)

molotov

Z filmařského hlediska místy dost slabé, ale všechno zachraňuje svým úžasným hereckým výkonem Stephen Chow, kterého jsem nikdy neviděl hrát líp. I jeho postava je skvěle napsaná, touží po tom být skutečný herec a dostat svou krabici s obědem. A každá scéna s Cecilií Cheung je poklad sám o sobě. Škodo že okolo nich se motá spousta jiných debilních postav a humor má dost proměnilivou kvalitu. ()

Lhurgoyf

Na to, že je film z roku 1999 mi jeho spracovanie a spôsob réžie prišli takmer ako z predrevolučných 80-tych rokov. Čiže otrasné herecké výkony (až na Stephena Chowa a krásnej Cecilie Cheung), nepochopiteľný slovný humor, béčková minimalistická výprava, lacná hudba a dementný príbeh. PS: Jackie Chan sa objaví na plátne asi na 3 sekundy, povie jednu vetu a zmizne. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Prostředí 6/10/// +občas jsem se bavil, filmové prostředí, líbila se mi Karen Mok a Cecilia Cheung, potěší Jackie Chan -hodně humoru jsem nepochopil a občas se i trošku nudil, čekal jsem daleko víc/// Můj názor možná pramení v tom, že se film úplně netrefil do mé nálady, nebo mého filmového vkusu. I proto si myslím, že to není špatný film, jen mě nebavil tolik jak jsem čekal a to není tajemstvím že tyto filmy vyhledávám. Hold patřím možná do jiné kultury, která tomu zase tolik nerozumí./// Celkem 48%/// ()

Rominator

Wan Tin-sau (Stephen Chow) se snaží stát hercem, ale zatím nemá moc štěstí. Chow předvádí perfektní herecký výkon a dvě akční scény, kde hraje Karen Mok jako Cuckoo, stojí také za vidění. Závěrečná čtrthodina filmu do příběhu moc nepasuje a zasloužila by lépe vysvětlit. Jackie Chan má pouze malou cameo roli, hraje herce na place, který má zahrát zastřeleného a poté prohodí několik slov s hlavním hrdinou, kterého hraje Stephen Chow. ()

daEmoNickY

Postavy jsou ti jednak herci, ale i ti, kteri ke sve profesi nejake to hrani potrebuji. Takze to ma pocertech dobrej napad. Vtipku tu je hafo. Hlavne ten s malym chlapeckem. Tragedie tu je dobre odvedena. Omyly postav se daji pochopit a hodne boli - tak to ma bejt. Romantika je velice dobre spojena s tragedii. Akce je v poho. Dej nejni trapnej. ()