Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (séria)

Zpátky na Zemi, část třetí (S09E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia Back to Earth (Part Three)

Posádka vesmírné lodi Červený trpaslík po mnoha peripetiích konečně stane tváří v tvář svému stvořiteli a po menší potyčce získá sílu, s kterou může kompletně přepsat svou budoucnost a splnit si tak všechny sny. (Česká televize)

Yarwen

Laciné vtípky při Listrově psaní na stroji táhnou tento díl dolů, ale ten závěr s Kočanskou - ten byl hezky melancholický. Možná je toto přirovnání u Trpajzlíka nezvyklé, ale nakonec ty tři hvězdy dám (54%). ()

manonfire

Kromě toho, že je to propracovaností scénáře možná vůbec nejlepší díl seriálu (neříkám, že nejvtipnější), kdo by řekl, že mi přinese jednu z nejdojemnějších romantických scén epizoda jednoho z nejbláznivějších a nejsarkastičtějších sitcomů historie. A to nemám rád romantické scény a zpravidla ani sitcomy. 90% ()

Mistr119

Závěr atypické série a i tady platí, že je to díl zvláštní, více dramatický a bez umělého smíchu, nicméně to pro mne není důvod snižovat hodnocení. :) Díl má krásnou myšlenku, střet postav ze seriálu se svými herci a tvůrci jakožto novodobé Brechtovské scizováky a uvědomění si, jak můžou fungovat jiné dimenze a že vlastně i naše sny jsou v jisté dimenzi realitou... :) Za mne hloubavé až až. :) ()

APLSMLS

V pohodě. Nic extra, ale nepřišlo mi to o tolik slabší než předchozí dvě série. Je tam vidět nějaká snaha bilancovat seriál a nakonec mu dát ještě šanci, což vyústilo v parádní desátou sérii. ()