Alfred Hitchcock uvádí

• Česko Příběhy Alfreda Hitchcocka (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (1985–1989), 29 h 22 min (Minutáž: 22–90 min)

Predloha:

Ray DeLaurentis (poviedka), Margaret Millar (kniha)

Scenár:

Michael Colleary, Buck Henry, David Chase, Roald Dahl (viac)

Alfred Hitchcock (a.z.), Andy Garcia, Stella Stevens, Michael Sarrazin, Ken Foree, Andrea Roth, Van Johnson, Gwynyth Walsh, Clive Revill (viac)

Mistr napětí nabízí příjemné mrazení v zádech. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Kontryhelka k tomuto seriálu (12)

Alfred Hitchcock uvádí (1985)

Hitchcocka mám ráda, je vynikající a jeho příběhy pěkně mrazí. Některé příběhy super a některé slabší, ale to prostě tak je. Všechny nemůžou být na stopro. Většinou konec je dotažený do konce a rozuzlení je bomba. ()

Perfektní plán (1985) (S01E05)

Tak tahle epizoda je perfektní a ten konec nemá chybu. Nechtěla bych být v kůži té ženy. Takhle to dopadá,když chce někdo něco přes moc a vše láme přes koleno. Dobře jí tak.Perfektní útěk - jo, leda tak do pekel. ()

Životně důležitá operace (1985) (S01E09)

Taky dost pěkná epizoda. Kdo jinému jámu kopá............ Tomu hajzlovi jsem ten konec fakt přála. Jak se do lesa volá...... ()

Přijímací zkouška (1987) (S02E01)

Příjemné a hodně překvapivý konec. Floutkové dostali na frak. ()

Specialita podniku (1987) (S02E09)

Perfektní. Jedna z mých oblíbených epizod. Super konec. ()

Návrat Houdiniho (1988) (S03E05)

Já mám pro Hitchcocka slabost a za mě výborné. ()

Hippokratova přísaha (1988) (S03E07)

Vydařená epizoda. Ostatně jako všechny ostatní. Drzý namyšlený zmetek dostal, co mu patří. ()

Zemřeš se smíchem (1988) (S03E10)

Výborné jako vždy. Aneb kdo chce moc, nemá nakonec nic a ještě umře......... ()

Vražda přes počítač (1988) (S03E13)

Hezké a zajímavé. Konec jsem tak trochu předpokládala. Ale napínavé až do konce. ()

Trezor pana Kandinského (1988) (S03E16)

Sympatický pan Kandinský a jeho antikvariát. Potrestaní zkorumpovaní zmetci na konci. ()

Třinácté poschodí (1988) (S03E19)

Perfektní plán pomsty. Překvapení na závěr. Výborně natočená epizoda. Ze života, lidská. ()