Archer a T'Pol se vracejí v čase do Detroitu v USA do roku 2004, aby zastavili xindské spiknutí. (SkyShowtime)

sirien odpad!

To je už třetí cosi-ve-star-treku díl - to je víc jak čtvrtina dosavadní s03. Tentokrát "naprosto nezajímavě generická detektivka". A zápletka je, že časoví agenti verbujou nějaký blbce okolo aby dělali jejich práci - protože aby to udělali sami by bylo moc papírování (doslova - WTF?). A raptiliani chtěj vzorky všech typů krve a tak platěj nějakýho loser zločince aby unášel šlapky místo toho aby prostě vykradli krevní banku. Objektivně by to asi bylo na 1*, ale mě už tohle nějak fakt strašně přestává bavit. ()

noriaki

Každý Star Trek seriál musí mít cestu do minulosti Země. Pravidelně se cestuje do Ameriky a většinou do roku natáčení seriálu. Jaká to náhoda. Tenhle díl působil ze všech mu podobných nejméně studiově. ()

DocBrown

Do očí bijící podobnost s TNG Time's Arrow. A ta záminka, proč to všechno byla ještě směšnější. Aspoň že se z tohohle téma dá pořád něco vyždímat, třeba jako výběr peněz z bankovatu. Leland Orser to zachraňuje svojí čtvrtou rolí ve ST, ale ve VOY jako deviantní hologram se mi líbil ještě víc. ()