Harry Kim se probudí v San Franciscu vedle své přítelkyně Libby. Naposledy si pamatuje, že byl v raketoplánu a najednou se objevil zde. Dozvídá se o svých úspěších a k tomu se má i ženit. Vydá se zjistit, že na Voyageru nikdy nesloužil. K téhle záhadě mu může pomoc i Tom Peris, jenže ten vůbec neví, o čem Harry mluví. (Varan)

noriaki

Mimózní zápletka s mimózním dějem a mimózním rozuzlením. Harry Kim se nemusel tak snažit. Ve skutečnosti se žádná velká škoda nestala, a Tom Paris byl spasitelný i tradičním způsobem. ()

DocBrown odpad!

My jsme blablabla a změnili jsme realitu protože blablabla, jo a tady je mobilní tranportér (ten prodávají Arabové v Marseille v každém bazaru), jinak ti blbci na to potřebujou celou loď. A nebylo by lepší točit dál Voyager s panem Byrdem? Ten byl daleko zajímavější postava než Kim, a to i přes to, že se tam vůbec neobjevil. No ještě vyměnit scénáristy. ()

RedRose

Ono je vlastně celkem divné, že ho všichni měli za blázna, protože je 24-té století a jen lodě Enterprise kolik zažily časoprostorových podivností. Na Voyageru je i časový generátor, takže je zvláštní, že mu nikdo nevěří... Ale fajn díl. ()