darthvader77

Nejvíce iracoionální je náš smysl pro to co je správné Hoyt si poda Kirka Lucifera festovně. Mukada je zpátky ve hře. Pancamo je pěknej debil, tady už se O rileyho plot armor nafukuje do nevídáných rozměrů. Vrcholem epizody je Migelovo odhodlaní a poslendní konfrontace mezi Beecherem a Schillingerem, která zavdává na zajímavé věci a shrnuje celý jejich vztah. Reddings se připravuje na změnu a Said jako vždy opatrný. Jsem rád, že mu Arif připomněl jeho vlastní slova. ()

Arkanoid

„Hey Chucky. You got a minute?“ „For you O’Reilly, I got only 28 seconds. But the way you duble talk, it should be plenty.“ Beecher zachraňuje kaamráta neonacistov, preto mu Schillinger sľúbi, že mu nijako nejde ohroziť parole hearing. Morales chce umlčať Martineza. Miguel dostáva ponuku, ktorú odmieta. Stella rozpráva Rebadowovi príbeh o lúpeži. Prvých 20 minút stále žiaden výrazný konflikt. Za Busmalisom opäť príde Norma a on ju znova nechce vidieť, keďže sa mi nedostavila pred oltár v deň svadby a navyše čaká dieťa niekoho iného. Napriek tomuto potupeniu mužského repšektu McMannus nabáda Busmalisa, aby ju šiel vidieť. Prečo bol aj v nultých rokoch 21. storočia zakorenený mýtus o chlapovi záchrancovi, čo by sa mal postarať o dieťa iného, aj keď ho práve matka toho dieťaťa podviedla? Mám pocit, že táto séria vznikla len kvôli tomu, aby sa uzavreli slepé uličky – dejové linky, čo by neviedli ďalej ako 8 epizód, čo je počet, čo mala skoro každá séria. Tu to boli hneď 2 postavy. Chlapci na death row dostali ponuku/povinnosť dať sa odfotiť do módneho magazínu. Toto bola väčšia fantasy ako s Clutierom. Našťastie vkusné fotenie narušil násilný incident, uspokojivý snáď pre všetkých fanúšikov seriálu. O’Reilly z dôvodu paranoje zahral veľmi kvalitne ďalšiu svoju hru a je sa na čo pozerať, rovnako aj na hlášku, ktorá pred jeho podnetnou poznámkou padne. Said a Burr bez akcie, zato s nápadmi. ()