Cesta do neznáma - Série 5 (1999) (séria)

Prorok (S05E18)

(epizóda)
  • USA The Seer

Geiger předal Dianě disk s mapou dimenzí. Teď už konečně mají možnost vrátit se domů. Klouzači neváhají a při dalším skluzu navštíví domovskou realitu. Objeví se přede dveřmi muzea, kde na ně čeká dav fanoušků. V téhle realitě žije jistý prorok Marc LeBeau, který prý předpověděl smrt profesora Artura a jejich dnešní příchod. Klouzači jsou v této realitě tak populární, že jsou o nich knihy, akční figurky, stolní hry, seriál atd. Díky Klouzačům se v této realitě zbavili Kromaggů. Prorok Klouzačům řekne, že pokud znovu sklouznou do další reality, umřou. Risknou to? (Varan)

DocBrown odpad!

Hledání nejhlubšího dna konečně končí. Tvůrci už věděli, že kanál Sci Fi seriál zařízne, i tak nechali konec otevřený, aby snad na nátlak fanoušků seriál mohl pokračovat. No řekl bych, že dostali tak tři, možná čtyři dopisy. Kdyby to pokračovalo, tak by oznámili že Rembrant skočil do drtičky odpadu a nahradil by ho 19-letý gangsta rapper. Upřímně, oni ten seriál zařízli v momentě kdy to koupili po třetí sérii, poté co byl už zaříznutý Foxem. Ale jsem moc rád, že už mi dál nebude nic hýbat žlučí u večeře. Bohužel zvědavost byla vždy silnější. ()