V této realitě stojí věci velké mění, je přelidněno a dochází přírodní zdroje. Na Rembrandta narazí jedna jeho fanynka, která si ho odveze do Los Angeles. Později se dozví, že sláva není všechno. Zbytek týmu je chycen místní policií a odveden do centra pro výzkum portálů. Potkají tam dívku Logan, která je dvojníkem Quinna a s Quinnem má vlastní plány. (Varan)

PKD

Perfektní! Quinnův dvojník je poprvé, SPOILER !!! bezskrupolózní mladá žena (viz.fakt, že dvojníci z paralelních světů, jsou až na tuto vyjímku vždy stejného pohlaví) u které autoři původně zamýšleli, že bude v seriálu víc (viz.konec této episody) ale nakonec ani ťuk. A to je dost velká škoda a dodnes mě to hodně točí. Když si uvědomíte, že po vás jde někdo, kdo vás zná stejně dobře jako vy sami a možná i lépe, tak tento koncept nemůže neuspět. ()

DocBrown

Velmi povedené. Né sice tak skvělé jako 5* z prvních dvou sérií, ale aspoň povznesení v pomalu upadající kvalitě seriálu. Z toho opačného chromozonu se asi dalo vymáčknout trochu víc (viz Red Dwarf), třeba takový ženský Arturo by byl zajímavý, toho by ale asi žádná herečka nedala. Jako bonus opět Rembrant (hlavně na vlaku) a Wade už taky odhazuje pomalu oblečení. O tu upadající kvalitu se teď ještě více postará fakt zmíněný na konci, že opustí San Francisco a bude je to házet po vidlákovech. ()