Animovaný seriál z dílny autorů Hanna-Barbera o automobilovém závodě. Každý díl závodí stejných jedenáct aut v jiné lokalitě. Na startovní listině můžeme najít například upíra, pralidi, génia, gangstery nebo dokonalou a krásnou Penelope. Každý závod je plný nečekaných zvratů, protože si závodníci vypomáhají nejrůznějšími podvody a vychytávkami. (jonyyy)

helloween93

U nás nepříliš známý seriál, který dávali na Cartoon Network. Naprosto senzační animák, kde závodí banda velice bizardních závodníků s ještě bizardnějšími vozidly.:D Nejlepší byl jednoznačne Dick Dastardly a Muttley! :D Dodnes si vybavuji scénu, kdy všem ujeli a přejeli most u kterého nařezali všechny čtyři pilíře. Poté , co všichni závodníci přejeli most a on stál vesele dál na něho vjeli i s vozem právě Dastardly a Muttley a most samozřejmě celý spadl do vody. Ihned potom následoval legendární smích Muttleyho chichichichi a facka od Dastardlyho. :D ()

P. J. D.

Dastardly a Muttley - co zase vyvedou příště? Prostě klasika. Kdo neviděl, nepochopí. Jednoduchá dětská grafika. Mnohdy to má společně s Looney Tunes (snad to píšu správně, kdo neví, tak Bugs Bunny a spol.). Komičnost je však vyvedena na vyšší úroveň. Taková lehčí oddechovka při níž je docela zábavné sledovat, jak se jednotlivé příběhy vyvinou. ()

holic

Klasika, vybavujou se vzpomínky, kdy se dal Cartoon Network chytnout ještě v analogu volně na astře :) Mimochodem nevíte jak se jmenoval ten seriál, kde Dick Dastardly a Muttley chytali holuba? ()

Kivis

Legenda. Tohle jsme na Cartoon Network sledovali s bráchou často. V každým závodě jsme tipovali, kdo vyhraje. Já nejčastěj sázel na ty dva neandrtálce v kamenném vozíku a jak koukám na komentář od Prosa, sázel jsem na tu nejlepší posádku:o) I s odstupem času hodnotím na pět hvězd. Co víc si člověk milující motoristické závody může v rámci kreslených seriálů přát. ()

Kodousek

Tohle jsem jako dítě milovala :-) fandila jsem tomu padouchovi a jeho psu :-D bohužel jejich triky se vždy nakonec nevyšly a obrátily se proti nim :-))) ()

martin1m2

Ďalšia kultová klasika od Cartoon Network a dua Hanna-Barbera ♥ Zbožňoval som tieto bizarné preteky a všetkých jeho účastníkov. Pripájam sa k teamu Dick Dastardly & Muttley :D Ich sa nedá nemilovať, aj keď sú to zloduchovia - im som stále držal palce a keby vyhrali aspoň jediný raz (nepamätám si či sa im to podarilo, ale podľa tunajších komentárov asi nie :D), tak by sa mi splnil sen. A ten Muttleyho chichot to naozaj ťahá aj na 6 hviezd keby sa dalo. Všetky komentáre sú super a spustili vo mne krásne spomienky. P.S.: Ešte aj na dovolenke v Taliansku som odmietol odísť z hotela, lebo to bežalo v telke :D A myslel som si, že Dick je žena vo fialovom za čo ma šéf hotela vysmial a poučil, že je to predsa chlap :P ()