Tom a Jerry - Gene Deitch era (1961) (séria)

Nedosažitelné steaky (S02E04)

(epizóda)
  • USA High Steaks
Animovaný / Komédia / Rodinný
USA / Československo, 1962, 6 min

Réžia:

Gene Deitch

silentname

Jedna z najhorších epizód Toma a Jerryho. Jeho pán je taký sadista, až to nie je ani vtipné. Tom prakticky neurobí vôbec nič. Za všetko zlé môže Jerry, no na konci je odmenený steakom. Super. Toto mi nedáva absolútne nič. Horšie animácie mi až tak nevadia ako ten negatívny dojem, ktorý táto epizóda vo mne zanecháva. Vôbec mám pocit, že ľudské postavy v sérii s Genom Deitchom boli sadistické hovadá. Myslím si, že človek ako tento grilmajster by mali ísť na psychiatriu, aby si nechali liečiť svoje problémy s výbušnosťou a hnevom. Vtipné to nie je. Hodnotenie: D+ ()

corpsy

No kvalitatívne sa to nedá porovnať so skoršími časťami seriálu TOM A JERRY od Hanna - Barbera a ani s neskoršími od Chucka Jonesa, stále sa dá na to pozerať a to už len z nostalgického hľadiska. ()

nevermore

Naprosto odporný díl a zprznění Toma & Jerryho. Jerry tady celou dobu Toma provokuje a začíná si. Přičemž ten chlápek, který má mít Toma jako mazlíčka ho tak surově trestá, že to až zaráží a rozhodně nerozesměje. Konče závěrem, kdy Toma (který celou dobu nic nedělá) odveze svázanýho na lehátku auto a Jerry si sní steak. Nádherné ponaučení pro každého.. ()

Trevor

Málokedy človek narazí na situáciu že všetky komentáre k filmu či epizóde seriálu sú tak výstižné ako v tomto prípade...trápna grilovačka s trápnou animáciou a trápnym príbehom... ()

raffspIn

Těžko definovatelný pokus o oživený starého dobrého T+J. Ošlivá animace, oproti tomu na co jsem byl zvyklý. Z8letkou a dějem podobné originálu, ale jinak spíš nudí. Možná bych hodnotil lépe kdyby to nebylo s Tomem a Jerrym, ale s jinými postavičkami. ()