Překážka

• Španielsko El inconveniente (viac)

Když se Sáře naskytne příležitost koupit dům svých snů, nemůže uvěřit svému štěstí. Dům je prostorný a světlý, má nádherný výhled a je také velmi levný. Má to jen jeden "malý" háček: Lola, současná osmdesátiletá majitelka, v něm bude žít až do své smrti. Teoreticky by Sára neměla na dům čekat dlouho. Lola už prodělala dvě operace srdce, kouří jako fabrika a taky hodně pije. Sára se proto rozhodne riskovat a počkat. Ale jako v mnoha jiných případech v životě se věci nevyvíjejí přesně tak, jak by si přála. Měsíce plynou a Lola se zdá být čipernější než kdy dřív! A aby toho nebylo málo, Sáře se po nečekané události začne hroutit její vlastní život. (Cinemax)

kolemjdouc

po nemastném neslaném začátku se děj rozvinul do příjemné roviny.Herečka v roli Sáry mírně přehrávala ale vš zachránila Lola a její štiplavý humor.Ta byla nepřekonatelná ()

klukluka

Měl jsem chuť na komedii a od toho se odvíjí moje hodnocení. Půl hodiny ze mě nevymáčkli ani jedno pousmání (chechtat jsem se nutně nepotřeboval) a dál už to jelo na rychloposuv. ()