Desatero hříchů

• Fínsko Kaikki synnit (viac)
Fínsko, (2019–2022), 13 h 17 min (Minutáž: 42–48 min)

Réžia:

Mika Ronkainen

Johannes Holopainen, Maria Sid, Matti Ristinen, Heli Haapalainen, Rosa Honkonen, Essi Karjalainen, Hannu Kivioja, Moona Komulainen, Jaakko Ohtonen (viac)

Pri vyšetrovaní dvoch vrážd v konzervatívnom rodnom mestečku Varjakka vo Fínsku mladý kriminálny vyšetrovateľ Lauri Räihä prenasleduje sériového vraha a zároveň čelí ťažkým pravdám o svojej minulosti a prítomnosti. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa brasek k tomuto seriálu (4)

Korene (2019) (S01E01)

Tieto severské kriminálne seriály veľmi nemusím a oni nemusia mňa. Promiskuitná inšpektorka s nadváhou a jej homosexuálny kolega vyšetrujú vraždy na severu krajiny. No neviem, úvodná epizóda ma nejako veľmi nepresvedčila. ()

Kto nosí smolu (2019) (S01E02)

Bez spádu, so slabšou atmosférou a s balastom v podaní informácii pre diváka o nejakom tom členovi miestnej komunity. ()

Miesto pokorných (2019) (S01E03)

Suomen ryypätä kuin meitä vodka, viini olut kolme kapakanisäntä ( kirkua riitt ) mitä puhua suuri holmo. Toto ma vážne nebavilo. ()

Lúčenie (2019) (S01E04) odpad!

Príbeh stagnuje a absolútne nebaví. Toto je zaujímavejšie! Suomen ryypätä kuin meitä vodka, viini olut kolme kapakanisäntä ( kirkua riitt ) mitä puhua suuri holmo. ()