Bývalí gangstri majú oddych v raji, v Thajsku na ostrove Phuket. Teraz sa stali obchodníkmi a žijú pokojne a bezstarostne. Jedného dňa si však prichádza po svoj podiel ich bývalý partner, ktorý bol pätnásť rokov väznený... (Jadro)

POMO

Potenciál slušné gangsterské zábavy v pohledné thajské lokalitě s tyrkysovými vodami v širokouhlu. Až jsem se nad iPadem ve fitku těšil na druhou polovinu ve velké projekci z projektoru. A ona se pak z toho vyklubala tak nechytře splácnutá bejkovina s ještě méně sympatickými postavami než se jevili ze začátku. Scénář a režie všechno špatně. ()

bearmeedek

Arabáčí tady mlátí černochy a naopak. Takže vůbec nehrozí nařčení z nějakého bělošského rasismu. Pro jistotu tady myslím ani žádný běloch nebyl. Z filmu jsem měl docela strach a párkrát váhal, jestli to vůbec zkoušet. První půlka tak nějak odpovídala obavám a vynahrazovaly to nádherné pohledy na thajské lokality. Druhá půlka už byla poctivě francouzská a v součtu s hezkými obrázky to docela bavilo. ()

Marze

Ve vzduchu je cítit podprahovém napětí v této partičce Arabů. Film se pokouší být elegantní, vkusný apartní, ale je nevkusně pouťový. Pro mě příšerná hip hop poezijní hudba. Třetí dějství ne nesmyslně se hroutící domeček z karet s zkorumpovanými policisty , vražedným nepřátelstvím a chaosem. Konec mě uspokojil jako nejlepší možný. ()

DonBraso

Žádnou velkou divočinu nečekejte.Střih filmu je průhledný jak  hnědý trenky nošený vepředu.Prostě parta kámošů si užívá do té chvíle,než jeden po 15 letech přijde z lochu a chce odměnu.Film není žádná akční selenka,je to spíše kecání v clubu a mezi partou,kde chemie moc nefunguje. Sami Bouajila má zde hlavní roli,ale nějak to diváka zrovna za pačesy nevezme.Vcelku díky Thajsku se to z nějakého důvodu docela dá přežít a od půlky filmu se i zapne plynový pedál,kde má dojít k určitéme zvratu a k němu tedy vážně dojde.Jak říkám,vůbec nevadí,když tento film neuvidíte.Žádná přidaná hodnota není a jen se na to vcelku dobře kouká.55% ()

mira007

Francouzský film o partě arabů, kteří přepadnou banku a utečou do Thajska, ale jeden jde sedět. Po patnácti letech za nimi přiletí a chce svůj podíl, který už není. Celkem zajímavý námět , atraktivní prostředí thajská příroda, luxusní domy, strip cluby ( zapomeňte na jakoukoliv nahotu ), ale výsledkem je film o ničem. Hloupé, nudné, hrající si na drsňárnu, které je těžké uvěřit. ()

• Natáčelo se 35 dní na ostrově Phuket v Thajsku a také v Paříži. (bianci)