Nad ránem

• USA Daybreak
Dráma / Fantasy / Mysteriózny / Horor
USA, 2019, 7 h 47 min (Minutáž: 39–50 min)

Predloha:

Brian Ralph (komiks)

Flákač si užívá v postapokalyptickém Los Angeles. Snaží se najít dívku svých snů, přelstít tupé ghúly a nepřátelské gangy. (Netflix)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (10)

Nad ránem (2019)

Hyperkorektní kaše pod hlavičkou Netflixu. Tahle společnost hraje na všechny strany, takže vytváří seriály bez názoru, pro konzumní publikum, které to s chutí žere. Téma nemá nic společného se zombies či postapokalyptickým světem (je to jeho urážka), postavy jsou tak moc neuvěřitelné, že to přímo bije do očí a připadám si jako bych koukal na nějakou lowcost YouTube parodii, scénář je pelmel debility, nesmyslnosti a vyrovnanosti se všemi předsudky dnešní společnosti, CGI odpovídá školní práci studenta na grafice a jediné, za co můžu vpálit jednu hvězdu je občasný humor. Pokud chcete spálit 9 hodin vašeho času vniveč, prosím, perfektní kandidát na kokotinu roku se hlásí. ()

Josh proti apokalypse: 1. část (2019) (E01)

Stupidní a předvídatelné, až překvapující. Většinou se (a především u Netflixu) rozčiluju nad tím, jak je snímek ušit na míru jeho divákovi, jako když vám facebook hází na hlavní stránku příspěvky, co by se vám "mohli líbit", a i tady to hodně zavání, ale zatím se objevilo pár světlejších chvilek, u kterých jsem se zasmál, tak uvidíme, jak moc si to pokazí v dílech dalších.. ()

Slizová královna v Glendale (2019) (E03)

Po několika dílech si divák prostě zvykne, o tom žádná. I když jde o prach plnou slátaninu žánrů, narážek, špatných herců, špatného scénáře, špatných kulis apod. ()

Mmmm–hmmm (2019) (E04)

Jak se psalo nade mnou, zatím nejlepší epizoda. Naprosto předvídatelné a stupidní chování, scénář a postavy jsou však doplněné celkem fajnovými vtipy. "Vyrostl by z ní motivační řečník, kterej by rozesílal newsletter až 2x do týdne." - tyhle jokes mě dostávají, pravděpodobně jediná záchrana před jinak otřesným teenage seriálem. ()

Ples, nebo můj život takzvaného dvojníka (2019) (E05)

Tentokrát jedeme černé teplouše ve velkém, rovnou celý díl o nich, abychom měli approval od všeljakých institucí zaobírajících se lidskými právy. Avšak dalo se to skousnout, občas prohozené tentokrát suššími jokes, ale šlo to :) ()

5318008 (2019) (E06)

"Takové ty problémky v zombie apokalypse." Vlastně jsem si uvědomil, že použilo postapo pozadí s mrtvákama jenom proto, aby stejně mohli řešit stejný věci, který řešíme my v normálním světě. Předvídatelná nuda připomínající spíš YouTube parodii, než plnohodnotnou sérii na Netflixu. ()

Canta tu vida (2019) (E07)

Eli perlil, ale to je tak všechno, co mě na tom dílu bavilo. ()

Uspokojení (2019) (E08) odpad!

Že já se do toho seriálu vůbec pouštěl a nepřiznal si riziko oblbnutí. Normálně si teď připadám jako bych měl IQ 60, protože to, jakým způsobem mi netflix tenhle blábol servíroval, je čirá manipulační ohavnost mířená na teenagery. Absence vtipu, inteligence, navazování na scénář, vlastního názoru, upřímně lituji každého, kdo dobrovolně investuje téměř 40 minut svýho drahocenýho času do takový sračky. ()

Josh proti apokalypse: 2. část (2019) (E09)

Po katastrofálním předešlém díle zde máme o píď lepší díl devátý, na kterém diváka stejně nasere SPOILER smrt Elie. Jediná postava s charakterem, která si ze seriálu dělala prdel. Tak aspoň že už budem u konce. ()

PRÁSK! (2019) (E10)

Pěkné zakončení, takové jsem čekal. Nezklamalo ostatní díly, stejná slátanina. ()