Los Angeles je teď možná postapokalyptická pustina, ale není to tak hrozné. Pro přeživšího průměrného studenta Joshe Wheelera je to vlastně změna k lepšímu. (Netflix)

Trevor

Freddie si ako svoje pohlavie vybral morského koníka, ja ako pacifista, naša gender párty...Takto funguje brainwashing priblblej next generácie pod taktovkou Netfllixu. Toto má byť postapokalyptický svet?Akože fakt? V prestrihu je výbuch atómovej bomby, autíčka stoja takmer neporušené, na domoch nie sú porozbíjané okná, animácia zvierat je priam žalostná. Snaha podať príbeh z pohľadu rozprávača, ktorá mala deju dodať autentickosť a večné prestrihy naňho sú však najrušivejším elementom. Oceniť možno prestrihy na pohľad z vtáčej perspektívy, kde sú akoby na minimape vyznačené pozície hrdinov a ich cieľ. Prekvapujúci zhoda v hodnotení na Rotten Tomatoes a čsfd, kde má priebežne seriál 67%. Cieľová skupina divákov však pozerá kvôli Colinovi Fordovi a nie kvôli deju, a im sú nejaké efekty či dej ukradnuté. ()

Wiikii

Nejsem tak starej, aby mě to nebavilo, ale nejsem ani tak mladej abych z toho "lavískoval" v hodnocení. ... Prostě ujetá ptákovina, která se snaží být pubertální, jako filmy Muzikál ze střední, či bez erotická varianta American Pie (4,5,6,7). ... Leč dá se na to dívat a musí se vzít i v potaz, že pilotní epizody bývají většinou nejhorší ... ()

lesumir

Tenhle díl byl topovka. Jako když vám ženská kouří a vy si u toho dáváte cigaretku. Potěší v doublu. Byla to prostě pecka. ()

Sayko

Stupidní a předvídatelné, až překvapující. Většinou se (a především u Netflixu) rozčiluju nad tím, jak je snímek ušit na míru jeho divákovi, jako když vám facebook hází na hlavní stránku příspěvky, co by se vám "mohli líbit", a i tady to hodně zavání, ale zatím se objevilo pár světlejších chvilek, u kterých jsem se zasmál, tak uvidíme, jak moc si to pokazí v dílech dalších.. ()

MoiJe

Umysel tvorcom imho vychadza ako chceli, herci si to uzivaju a postapo svet vyzera uveritelne, hlaskuje sa, blbne sa. Imho mat tak 14, uzivam si to naplno, takto sa dalej sledovat nechystam. Ale na tu inu cielovku dobra praca. ()