Wonder Woman

• USA Wonder Woman (viac)
USA, (1975–1979), 48 h 32 min (Minutáž: 43–73 min)

Tvorcovia:

Stanley Ralph Ross

Predloha:

William Moulton Marston (komiks)

Lynda Carter, Lyle Waggoner, Tom Kratochvil, Richard Eastham, Beatrice Colen, Norman Burton, David Hedison, Stella Stevens, Robert Alda, Charles Cyphers (viac)

Roku 1942 havaruje americký pilot Steve Trevor (Lyle Waggoner) na neznámém ostrově, kterýžto je obýván jen a pouze ženami - Amazonkami. Ty jsou z příchodu muže na "Rajský ostrov" zaskočené a chtějí ho co nejdříve poslat pryč - i tak si ale vyslechnou jeho příběh a jsou přímo šokovány hrůzami 2. světové války. Královna Hippolyta (Carolyn Jones) se proto rozhodne, že vítězka Olympijských her doprovodí Stevea do jeho rodné země a pomůže se zlem bojovat - a onou vítězkou není nikdo jiný než dcera královny Diana (Lynda Carter). Ta ve svém neviditelném letadle dopraví mladého Američana do jeho vlasti a za pomoci své nadlidské síly, lasa pravdy a „kouzelných náramků" je ochotna čelit nacistům a jinému bezpráví - stává se superhrdinkou jménem Wonder Woman. (fiLLthe3DD)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (31)

The Fine Art of Crime (1978) (S03E04)

Opět Cornelius. A docela jsem se bavil. Námět by vyšel na slušnou komedii. ()

Disco Devil (1978) (S03E05)

Tomuhle já říkám quilty plaesure jak poleno! Ono taky nenatočiti v seriálu vyrobeného v 70.letech aspoň 1 díl s diskem by bylo, jako jíst v itálii pizzu příborem. Special quest star...DJ Wolfman Jack. Jeď, disko ďáble, hahahaha!!!!!!!!!!!! ()

Formicida (1978) (S03E06)

Taková variace na Poison Ivy. ()

Time Bomb (1978) (S03E07)

A máme tu cestování časem. Ještě že je Wells dávno mrtvý. ()

Skateboard Wiz (1978) (S03E08)

Podobná sračka jako 1.díl této s. ()

Pot of Gold (1978) (S03E11)

A teď už vážení přitvrzujeme...nastupuje dokonce Leprikón.:))) A jak by vám řekl Lenny (ten ze Simpsonů,ne z jutubu),takový Ježíš,ten vydá za 10! leprikónů,hahahaha!!!! Jenže jak Carl ví,toho jen tak nechytnete snadno.:))))) ()

Gault's Brain (1978) (S03E12)

Jak jsem již psal..vrchol celé 3.s. Není lepší než ostatní průměr,ale má něco,co ty ostatní díly nemají...Gaultův Mozek!:)))))))) ()

Spaced Out (1979) (S03E14)

Special quest star...Robot Robby ze Zakázané Planety. ()

A Date with Doomsday (1979) (S03E18)

Bohužel to není rande s tím Doomsdayem.:( Ještě neexistoval,fňuk. ()

Phantom of the Roller Coaster, Part 2 (1979) (S03E24)

Hrozná kokotina se scénářem,které vyplodilo zřejmě 5leté dítě,které se moc dívalo na tv. Šílená směska,Muže se Železnou maskou a desítky laciných hororů. Smutný konec,tv s.,který tak dobře začal. Škoda,že od pol.2.s. sklouzl do...no vlastně já ani nevím kam přesně. Ještě pro tu oblast nemám jméno. I stupidita musí býti aspoň zábavná. Ale když máte stupidní a zároveň nudné příběhy,tak je to často až smrtící. Celý seriál mám opravdu jen kvůli Lyndě a oněm 3 bonusovým dokumentům,které jsou ve výsledku zajímavější a lepší,než celý seriál dohromady. Krom 1.s. ta je pořád dost dobrá. ()