Monica a Rachel sú v šoku - tajomný pán Heckles umiera a odkazuje im všetok svoj majetok. Potom, čo dievčatá uvidia obrovský neporiadok, ktorý vládne v byte podivného muža, vôbec nevedia, čo si o tom majú myslieť. Rachel by si z bytu pána Hecklesa rada odniesla lampu. Monica však s jej plánom nesúhlasí, a Rachel sa na ňu naštve. Chandler s údivom zisťuje, že má podobnú povahu, ako zosnulý pán Heckles. Vydesí sa, aby nakoniec tiež nezostal celý život sám rovnako ako jeho podivný sused. Chandler je zúfalý zo svojej povahy a veľmi rád by sa zmenil. Dohodne si schôdzku so svojou bývalou priateľkou Janice ... (TV Doma)

Loki_Six

"If I'm gonna be an old, lonely man, I'm gonna need a thing, you know, a hook, like that guy on the subway who eats his own face. So I figure I'll be Crazy Man with a Snake, y'know. Crazy Snake Man. And I'll get more snakes, call them my babies, kids will walk past my place, they will run. "Run away from Crazy Snake Man, " they'll shout!" ()

• K Chandlerově (Matthew Perry) pěveckému talentu, který uplatnil v Rossově (David Schwimmer) vysokoškolské kapele „Way, No Way!“, se přidává i to, že hrál na klarinet. (griph)
  • V závěrečné scéně v bytě pana Hecklese (Larry Hankin) má Joey (Matt LeBlanc) v podpaží dvě hromádky časopisů se žlutými časopisy vespodu, ale když byt opouští, jsou vespodu úplně jiné časopisy. (griph)
  • Monika (Courteney Cox) na protest proti nové lampě Rachel (Jennifer Aniston) prohlásí, že je alergická na měkkýše. Později se ukáže, že Ross je alergický na měkkýše. (griph)