Do 4077 prichádza vojnový spravodajca Clete Roberts, aby urobil interview so všetkými významnými členmi MASHa. Tieto čiernobiele rozhovory sa striedajú s najlepšími ukážkami zo starších dielov. (TV Markíza)

sator

Foukni mi do ucha je mi taková zima že mi zmrzla kovadlinka... Nestydíš se kLingere? Ano pane nezasloužím si být v armádě... Lékaři co si užívají zmrzlé ruce nad otevřeným pacientem teplem které z nich stoupá, může někdo říct že ho to nezmění... ()

Piri

Na tejto dvoj-epizode je urcite zaujimavy redabing uz nadabovanych dialogov. Je fajn si to porovnat s vykonom rovnakeho dabera v povodnej epizode, z ktorej pochadza dana spomienka. Zial niektore vedlajsie postavy uz mali ine hlasy ako v povodnej epizode. Markatny rozdiel je napriklad spomienka z epizody Fade Out, Fade In s falosnym pravnikom, ktory sa snazi Klingerovi pomoct s prepustenim z armady. ()

• Všetky spomienkové scény boli v českom znení znovu predabované, namiesto toho, aby sa použili už hotové dialógy z predošlých epizód. Niektoré postavy boli nahovorené úplne niekým iným, bol použitý aj mierne odlišný preklad a v neposlednom rade bol dabér Pavel Trávniček v tom čase prechladnutý, čo sa odrazilo aj na jeho hlase, a tento hlas má všade, kde v epizóde vystupuje Hawkeye (Alan Alda). (Piri)