Traper sa pod vedením kouča Hawkeyeho zúčastní medzijednotkového turnaja v boxe, aby zachránil krásnu sestru, ktorá má byť preložená na žiadosť Houlihanovej do inej jednotky. (TV Markíza)

drackula

"Otče, máte pro něj nejakou radu?" - "Modlitbu..." Podpisovanie prázdnych papierov, duel o sestričku, či už boxerský, alebo v réžii hlavných táborových zvodcov. Plus, páči sa mi ich nastavenie - nič nie je nemožné. Všetko sa vybaví. Disney plus ()

Jara.Cimrman.jr

"Nevím, jak tebe, ale mě dvanáct hodin na operační sále trochu vyčerpalo. Asi se na pár týdnů zhroutím." Kecá - je to doktorská finta. On chce sestru Cutlerovou a ten druhý ji taky chce, Šťabajzna ji nechce, takže se bude boxovat. Mně tedy sestra Cutlerová nepřipadala tak moc sexy, abych kvůli ní vlezl do ringu se seržantem zabijákem Flackerem, ale to jediná výhrada k této epizodě. Trapperův boxerský styl totiž měl své kouzlo, nedotknutelnost pohlaví major Houlihanové mě pobavila a Henryho podepisování prázdných papírů se právě tady začalo stávat legendárním. ()

sator

Co to dělám rRadare? Podepisujete prázdné papíry. A smi se to vůbec? Těžko říct já je nepodepisuji, to vy... Když otec Mulcahy (William Christopher) dokončí počítání do deseti a máchne rukou, na znamení knokautu, nápadně se to podobá takzvanému poslednímu pomazání v okamžiku smrti. ()

• Když otec Mulcahy (William Christopher) dokončí počítání do deseti a máchne rukou na znamení knokautu, nápadně se to podobá takzvanému poslednímu pomazání v okamžiku smrti. (sator)
  • Major Houlihanová (Loretta Swit) odvelela sestru Cutlerovou (Marcia Strassman) z jednotky, ale personál může převést pouze velící důstojník jednotky a takový přesun by muselo schválit velitelství pluku, velitelství divize nebo I. sbor. Navíc by takový proces zabral poměrně dost času a nebyl účinný okamžitě, jak je vylíčeno. (sator)