Země na scestí

• Čína The Wandering Earth (viac)

Zemi ohrožuje blížící se srážka s Jupiterem a lidstvo hledá novou hvězdu. Osud planety teď leží v rukou hrstky nečekaných hrdinů. (Netflix)

Majo.evans

Lepšie to vyzerá ako Shanghai Fortress,keď už by som mal porovnať tieto čínske filmy,ktoré mi niesú akosi po chuti. Viem,že je to scifi ale koho napadlo myšlienka presunúť celú Zem do inej hviezdnej sústavy?WTF?Potom sa nečudujem,že sú ľudia takí sprostí,keď toto pozerajú a uveria tomu.Aj keby to bolo technický možné,tak z planéty nič neostane, je to jednoducho smiešny a dementný nápad.Mohli to dať ako fantasy nie sci-fi.Absolútne neviem čo za dementi vymýšľajú takéto scenáre,že presunúť celú planétu.OMFG.Už len kvôli tomu je to megablbosť a mozog mi to nebere.To nevedia natočiť normálne presun časti ľudskej rasy na starej dobrej veľkej vesmírnej lodi ?A nie na planéte....1 hviezda zas len kvôli vizuálu(čo má dnes skoro každý film).... ()

Carpinus

Když pominu fakt, že i ulítlá fantasmagorie vypadá vedle tohodle fimu jako běžná realita, tak to bylo docela dobré. Celý film jsem věděl, že tohle člověk nemá šanci zrealizovat ani za 10 000 let a to mi to trošku kazilo celkový dojem. Ale chápu, že pro čínského zatím nenáročného diváka to musela být bomba. A kdyby mi bylo 15, asi bych byl také ohromen a nešetřil superlativy. ()

jlevcik

Film jako takový je neskutečný brak. Špatné herecké výkony, špatný scénář, ale... Dobrý námět, výborné vizuální zpracování a dokonce i dobrý soundtrack. V Číně se skutečně snažili, ale jako celek k pousmání. O nelogičnosti některých scén se rozepisovat nebudu, jen bych zde zbytečně spoileroval. ()

neurochirurg odpad!

Bežne filmy nekomentujem, ale tento musím. To aký k***** dá 5 hviezdičiek za hovadinu s najhoršou réžiou, kamerou, scenárom a hereckým podaním? Veď ten film nemá hlavu ani pätu. Kamera katastrofálna. Scenár nikde. Dialógy chaotické. Herecké výkony asi najhoršie, aké som kedy v akom filme videl. Ak niekto dá tejto nezmyselnej hovadine jednu a viac hviezdičiek, mal by si premyslieť hodnotenie iných a budúcich filmov alebo túto stránku nenavštevovať. Po tomto filme som zrušil odber z NETFLIXU. Jednoducho odpad nepodporujem a nebudem podporovať. ()

JamaicaHadra

Nápad přestěhovat Zemi do jiné sluneční soustavy je pro mne inovativní. Čínské provedení audio-vizuálu je kvalitní i když chvílemi (jízda tahače) mi to přišlo jako z nějaké PC hry, ale co už. Příběh je mírně kostrbatý a herecké výkony mi přišly mnohdy přehnané a působili komicky, nicméně to je asi dané mentalitou Číňanů. Celkově jsem měl rozporuplné pocity, ale vzhledem k oblibě sci-fi, dobrému námětu a průměrným hereckým výkonům, schvaluji ke sledování ;) ()

ReichelTomas

Jeden z nejlepších filmů vůbec!!! Tohle že se nedá srovnávat s USA produkcí? Vždyť to je vizuálně úplně stejné, ale narozdíl od americké tvorby je tohle dějově lepší, konečně taky slyším jiný jazyk, než tu pitomou ájinu a nejsou tam... jak bych to řeknul... „kvóty na ty moderní výdobytky“. Radši to nebudu rozvádět, zavřeli by mě :). Každopádně se strašně těším na další díl. ()

Stanislaff

No, proti spolupráci Rusů a Číňanů ve vesmíru nic nemám. A v tomto filmu nám to tvůrci připomněli, kdo, s kým a pro koho. Světové společenství nemluvilo anglicky (fuj) 😂 ale francouzsky. Technicky, dějově i příběh mi velmi připomínal Rolanda E. Ano, v budoucnu bude hrát první housle Čína, druhé Rusko a ten západní ksindl bude velmi upozaděn. 🤣🤣🤣 Hlava a i ruce mě nebolely, zachechtal jsem se a docela si odpočinul. ()

PetrDuda

Myšlenka dobrá, ale vyloženě je to jen výplod. Je to až příliš neuvěřitelné, možná to byl záměr. I když se jedná o scifi, mám rád alespoň trochu těch teorií, které se tváří, že by mohly fungovat, tady i dítě ví, že by to možné nebylo. Proto je to jen oddechovka pro nevyhnutelné zkrácení času. Doporučuji jen v případě, že nenajdete scifi s lepším hodnocením. ()

Hollywoodu se v Číně přestává dařit

Hollywoodu se v Číně přestává dařit

27.12.2019

Čína, druhý největší filmový trh po Spojených státech amerických, se dlouhé roky zdála být pro Hollywood jedním z hlavních terčů filmového marketingu. Pakliže studia chtěla zaútočit na tamější… (viac)