Cassian sa na Ferrixe snaží uzavrieť svoje záležitosti s priateľmi a rodinou. Netuší, že sa k nemu blíži vojenská jednotka vedená fanatickým agentom, ktorý je posadnutý dodržiavaním zákona a poriadku. Na planéte pristáva aj tajomný muž, ktorý chce Cassiana vyhľadať z úplne iných dôvodov. (Disney+)

Wyrdas

Začal jsem držet palce subinspektorovi. Jeho zapálenost pro spravedlnost, právo a pořádek je obdivuhodná. Při proslovu k mužstvu mi ho bylo trošku líto, ale o to víc mu teď fandím. Zároveň bylo úžasné vidět jeho rozhovor s tím silnějším podřízeným, se kterým si notoval o správnosti a důležitosti chystané akce. Celkově trošku ztrácím dojem, že jsem ve světě SW, ale ta pochmurná atmosféra má stále správný šmrnc. Rozhoduji se mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami a s ohledem na předchozí mírné podhodnocení se teď zas přikloním k té vyšší variantě. Mimochodem, co se týká hlavního hrdiny... stále víc mi přijde jako prachsprostý zmrdeček. ()

RobinPM100

Ještě nudnější, než první díl, opět zde máme žvanění o hovnu a bez-děj, začínám se bát. Star wars seriály byly doposud záruka kvality oproti Marvel total průser sračkoidním seriálům, začíná mě Star wars taky smrdět tímto Marvel průserem. ()

Elio

O něco lepší díl v porovnání s prvním s ohledem na gradaci, uvedení zajímavého hlavního "zlouna" a celkové rozšíření charakterů postav. Andor je bohužel stále spíše nesympatický hrdina, kterému to všechno tak nějak odpouštím, protože vím, kam se v Rogue One posune. ()

gonzo

Dokonalý casting. I malé role jsou obsazené zajímavými herci. Takový rozdíl oproti Rings of. Power. A za nadšeného milicionáře, který jakoby z oka vypadl pelíškovskému 'rozkaz zněl jasně' bod navíc! ()

starkiller1

Je to smutný a tím nemyslím tento seriál , ale spíše zase naše milé recenzenty , kteří mají radši hloupou prostoduchou akci na kterou jsou zvyklý u nejhoršího filmového  vesmíru Mcu . Škoda doufal jsem asi stejně jako tvůrci , že lidé ocení zase trochu něco jiného než jsme zvyklý a ono nic. Neříkám, že tento seriál nemá a své nedostatky , ale říkat o tom , že je to nejhorší star wars seriál , to chce fakt pořádnou dávku hlouposti . No abych tady nehodnotil jenom hloupost ČSFD recenzentů , tak bych vám normálním lidem ,co nečekají od všeho jen stupidní akci rád doporučil tento skvělý seriál . ()

Fearghast

Ač hlavní postava seriálu je asi nejméně zajímavou částí dosavadních prvních dvou dílů, je zbytek kompenzován ostatními, kteří mají co říct a co dělat. Po nudném prvním dílu dávám optimistické, plné hodnocení, protože směr, které se ubírá díl druhý, má solidní potenciál. ()