Chybí kulka

• Čína Chen mo de zheng ren (viac)

Forenzní patolog Nick Čchan (Nick Cheung) pracuje se svou kolegyní Lynn (Zi Yang) i na Štědrý večer. Při pitvě je vyruší tři ozbrojení muži v masce Santy (Richie Jen), Elfa (Carlos Koo) a Rudolfa (Jia-yi Feng) a požadují po Nickovi, aby vyjmul kulku z mrtvoly ženy, kterou jim do márnice přivezli předchozího večera. Nick bude muset využít veškerou svou chytrost a důvtip, aby odhalil motivy zločinců, zabránil jim odejít s důkazem a zachránil život sobě i své kolegyni. (LangiJ)

mac000

Pohhá rutina, thriller s předvídatelným vývojem. V první polovině mají navrch padouši, v třetí čtvrtině je to fifty fifty, poslední čtvrtinu vítězí dobro na celé čáře. Nic nového pod sluncem, ani to není moc zábavné (pokud, tak spíše místy nechtěně směšné). Renny Harlin už přesluhuje. ()

xxmurphyxx

Tsunami nelogických a do neba volajúcich kokotín s absurdným dejom a hudbou konkurujúcou nemeckému pornu 90tych rokov a celkovým feelingom klasickej prízemnej direct to video tvorby rokov minulých, ktorú som ale na počudovanie celkom v pohode strávil. ()

Rian_witcher

Dokoukal jsem to, ale jen díky zákazu vycházení v době koronaviru. Vcelku zajímavý námět (klidně tam mohl být Bruce Willis a jmenovat se to Smrtonosná past 99) se po prvních 40 minutách zvrhl ve sled nelogických zvratů v chování všech postav. A je to škoda, téma bylo velice nosné a mohlo se s ním pracovat daleko, daleko lépe :-( Závěrečné chování zúčastněných už hraničilo s pokročilou demencí chování a vysvětlování děje v závěrečných minutách už bylo pro diváka čirým utrpením. ()

Saxos

To snad nejde ani vymyslet. Parádních devadesát minut z nich skoro každá je využita k podpoře nelogičností. Proč jsem dopustil, aby se tělo dostalo do márnice i s tou blbou kulkou. Proč čekám, až dva lidi z márnice odejdou, když další stejně dorazí. Proč makají zrovna na vánoce. Proč se nechám napálit a vezmu jinou kulku. Proč nejdřív masky, pak zas ne, stejně zabiju strejdu vrátného, i když nemusím. Jako bonus policejní hlídku, i když se snažili, jak ruský mužik. Proč nezdrhli, několikrát mohli. Proč krví píšu na pytel a pak jsem nešťastný, že ho smaže kořalka, když vím, že venku prší jak v džungli a nápis by se stejně smazal. Proč jsem schopen vydržet inkasovat stovky ran a být celkem v pohodě. Proč v márnici pracují dva supermani, kteří by se hodili i jako pár v každé zpravodajské službě. Proč a proč a proč? Klady: krátká stopáž; smích podporující cz dabing; vhodné místo k natáčení, mohli tam všechny nechat. Závěr: nedoporučuji. ()

Heywood odpad!

Opravdu otravné, kýčovité a navíc nelogické z pohledu, jaké mají policisté možnosti a jak snadné by bylo podplatit někoho, aby se mrtvola ztratila. A u hlavní hrdinky jste doufali, že to nepřežije, jak byla děsivá ta její role i ten její výkon. Tohle že dělal Harlin? Není to shoda jmen? ()