Čo robíme v temnotách

• Česko Co děláme v temnotách (viac)
USA, (2019–2024), 23 h 3 min (Minutáž: 20–28 min)

Tvorcovia:

Jemaine Clement

Kayvan Novak, Harvey Guillén, Natasia Demetriou, Matt Berry, Mark Proksch, Alexandra Henrikson, Beanie Feldstein, Doug Jones, Jake McDorman, Chris Perfetti (viac)

Seriál nazerá pod pokrievku každodenných, alebo skôr každonočných životov troch upírov „žijúcich“ už stovky rokov na Staten Islande. Samozvaným vodcom skupiny je bojovník a dobyvateľ z Osmanskej ríše - Nandor Neúprosný. Potom je tu britský upír Laszlo - tak trochu darebák, švihák a frajer, ako o sebe s obľubou hovorí - a Nadja, zvodkyňa, pokušiteľka a upírska verzia Bonnie od Clyde v Lászlovom podaní. Po nečakanej návšteve ich temného pána, baróna Afanasa, sa upíri majú vrátiť k tomu, čím boli po svojom príchode na Staten Island poverení - teda ku kompletnému ovládnutiu nového sveta. (HBO Max)

Recenzie používateľa warrenur k tomuto seriálu (9)

Season 1 (2019) (S01)

Celkom prijemny relax pri seriali, ktory sa svojim vizualom, prevedenim a sposobom prerozpravania pribehov plne inspiruje rovnomennym filmom z 2014. Samozrejme scenky su originalny a mnohokrat celkom vtipne. Mierny nadpriemer. Serialu pomaha, ze kazdy diel je len kratkou tematickou epizodkou. Odporucam. ()

Hostina (2019) (S01E01)

Videny originalny film v 2014-tom, som zial touto kopiou nebol nadseny. Stale sem tam vtipne, suche, ale parkrat i trapne a tak len priemer. Som zvedavy, ci sa z toho "vyklube" nieco napaditejsie. ()

Městská rada (2019) (S01E02)

Par gaggov fajn, ale prislo i dost lacnych a trapnych vystupov. Slabsi priemer. ()

Noční klub na Manhattanu (2019) (S01E04)

Uvod, s tou spolubyvajucou bola absolutne premakany. ;) A celkom i zoznam mien a vyzor upirov z Manhattanu. To ostatne ma moc nezaujalo. ()

Odchytová služba (2019) (S01E05)

Trapno o malicko prehralo. Mierne vtipna epizodka zo zvieracieho utulku a z Nadjinho obletovania prevteleneho ludkseho milenca. Nic moc. 45% ()

Baronova noc ve městě (2019) (S01E06)

Celkom slusna blaznivina. Baron ozraty, baron zdrogovany a nakoniec priodvazny a chrumkavy. ;) ()

Soud (2019) (S01E07)

Nepochybne zatial najlepsi diel serie. Watch your step! I don't have to, I glide. ;) Potesila ucast povodnych hercov z filmu a i kocka Evan Rachel Wood z Westworldu a Snipes cez skype s pomalou sietou. Hilarious. :) ()

Občanství (2019) (S01E08)

"He has no human soul, my hypnosis doesn't work". na toho uradnika. :) "So help me G......outhhhhtttt!!!" ()

Orgie (2019) (S01E09)

"Yes, yes, carry on". :) Top scenka, takmer ako pri spovedi...hoci tam asi pocuvaju pozorne, ci? :) ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)