Baerdeller odpad!

Oproti australské verzi zde najdeme o dost horší kostýmy (s hrstkou výjimek jako psychokrálík); nižší kvalitu má i choreografie účinkujících - v Austrálii ten manérismus zahráli účinkující lépe. Až je to divný, že i sportovci a podobná potenciální netáhla z Austrálie dokázali předvádět lepší herecké výkony než americké celebrity... Tam předpokládám musel být obrovský rozdíl v přípravě a tréninku jednotlivých představení. V US verzi dále najdeme otřesnou porotu, vyjma Kena Jeonga, ale i ten tedy zůstal dalece za mým očekáváním. Moderátor Nick Cannon je nesympatické, toporné dřevo a celý průběh show působí sterilně, uměle a obecně nezáživně... Australská verze mě zaujala, americkou bylo nemožné sledovat a po třech dílech jsem pár dalších proklikal zrychleně na internetu a nevšiml jsem si, že by se něco změnilo. ()

Gogo333

Americká předělávka King of Mask Singer. Kostými jsou povedené, výběr písniček je taky relativně slušný. Moderátor mi moc nesedl. V porotě potěšil Joel McHale a Ken Jeong. Asi by se na to dalo i koukat, ale hodně mi tam vadí ty přehané až umělé emoce a prakticky totožné přehrávání při odhalování zpěváka. Občas i ta porota lehce ujede. Jak se kostými začnou opakovat, tak už to ztratí své kouzlo a ty otravné věci převládnout. 40% ()