Princ Jindřich (Jiří Bartoška) odišiel do sveta, aby získal nevestu, a už sa nevrátil. Kráľovskí rodičia tú stratu ťažko niesli. Po čase kráľovná vďaka kúzlu porodila dvoch synov, dvojčatá Jaromíra a Jaroslava (v dvojúlohe Pavel Trávníček). Keď princovia dospejú, postupne sa vyberú na dobrodružnú cestu, aby vyslobodili staršieho brata, princa Jindřicha, zo zakliatia a priviezli krásnu tajomnú princeznú (Libuše Šafránková), do ktorej sa princ Jaromír zamiloval, keď objavil jej obraz ukrytý na zámku. Je to obraz toho istého dievčaťa, kvôli ktorému kedysi odišiel aj Jindřich. Nájde najmladší Jaroslav oboch bratov a podarí sa mu ich vyslobodiť? (TV JOJ)

Milonak

Třetí princ nepatří mezi TOP české pohádky, ale mezi nadprůměr určitě. I kvůli trošce nostalgie dávám 4 hvězdy. A Libuška prostě byla kost. ()

koprovka69

Jaroslav myslel hlavou, takže odklel princezny, probudil své dva bratry a šel v klidu na senik s holkama ze vsi…prostě Trávníček je frajer- může mit princeznu, ale tahá se se služkama.  Poučná pohádka. ()

Mermaidee

Tahle pohádka podle mě není úplně pro děti. Já se jí vždycky trochu bála. Smysl mi začala dávat až časem (to je ten posun doby, dneska by totiž vzhledem k širokému výběru nejspíš další šanci nedostala) a teď už ji snad konečně dokážu docenit. Ale dětem ji opravdu pouštět nebudu, to zůstává ()

milos.bradik

Tak toto je poněkud podivná pohádka a ten princ Jaroslav je největší děvkař ze všech mi známých pohádkových princů, prostě nic pro děti. Jediným kladem je Šafránková, ale ta opravdu stojí za to, takže pohádka má ode mne 50 %. Bez Šafránkové by to nebylo ani 30 a jen jedna hvězda. ()

Zemřel herec Luděk Munzar

Zemřel herec Luděk Munzar

26.01.2019

Ve věku 85 let zemřel legendární český herec Luděk Munzar. Toho dlouhodobě trápily zdravotní problémy, v minulosti například prodělal rakovinu ledvin a prostaty. Diváci si herce mohou pamatovat… (viac)