Smrt nás spojí

• USA Dead to Me
USA, (2019–2022), 15 h 44 min (Minutáž: 27–39 min)

Tvorcovia:

Liz Feldman

Hudba:

Adam Blau

Christina Applegate, Linda Cardellini, Max Jenkins, James Marsden, Luke Roessler, Sam McCarthy, Keong Sim, Edward Asner, Telma Hopkins (viac)

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá. (Netflix)

Recenzie používateľa Kacitr k tomuto seriálu (11)

Série 3 (2022) (S03)

Budete mi chybět, holky. Klobouk dolů pro Christinu Applegate, díky které byla tato série snad tou nejdojemnější. ()

A znovu to samé (2022) (S03E01)

Slabší rozjezd. A taky teda ta dvouroční přestávka způsobila, že jsem pozapomněla děj...tak snad se do toho zase dostanu. Christina a Linda jsou boží. ()

Musíme si promluvit (2022) (S03E02)

Chudák Judy. Sype se toho na ní více než dost, ale ničím z toho nechce zatěžovat Jen. ()

A jak dál? (2022) (S03E04)

Další pálka pro Judy. ()

To jsme teda nedomyslely (2022) (S03E05)

Vtipná sranda s odpadem. Bena je mi líto. Postavy si jinak navzájem nemají co vyčítat. ()

To zvládneme (2022) (S03E06)

Francine mi bylo líto. Další nečekaná ťafka. Judy podstupuje náročnou chemoterapii a Nick si nedá pokoj s pátráním. Je jasné, že to praskne. Otázkou je kdy. Holky sjetý houbičkama byly výborný. Řechtala jsem se a nahlas. Ten konec? To bude zajímavé. ()

Upřímnost nade vše (2022) (S03E07)

Zatím nejlepší epizoda. Parádní dialogy (gynekologie, pončo, debata s Benem), v závěru epizody hned několik zvratů. A chci vyzdvihnout scénu Judy a bazén. Silný moment. ()

Jsme u konce (2022) (S03E10)

Tak přece to dopadlo takhle...pořád jsem čekala v nějaký ten zvrat a oni mě scenaristé takhle ošálili. Finále slabší, ale ono už pak vlastně nebylo co vyprávět, jen to chtělo nějakou tu slušnou tečku. A to tahle rozhodně byla. I když ta otázka v záběru dává falešné naděje. ()