Smrtelnou nehodou to celé kdysi pro Jen a Judy začalo a další nehoda teď změní osud jejich přátelství. Všechno k tomu prostě směřovalo. (Netflix)

M.i.k.e

dějově možná nejslabší série, která se dost často motá v kruhu, ovšem po emoční stránce i vzhledem ke stavu Christiny Applegate (a faktu, že šlo nejspíš o její poslední roli) ze všech tří řad nejsilnější.  Nevím do jaké míry tvůrci plánovali po téhle řadě skončit, nebo jim do toho hodila vidle nemoc Christiny, ale je nakonec dobře, že Dead To Me nebude pokračovat, protože se tady naplno ukázalo, že už tu není moc co nabídnout pro další smysluplný vývoj, Každopádně to byly velmi příjemně chvíle strávené s touhle povedenou dvojkou a svým způsobem budou chybět...70% ()

Pilda17

Druhá polovina série byla lepší, ale ta první část je velká nuda. Čekal jsem jízdu jako ve druhé sérii, ale bohužel. Žádné napětí, momenty překvapení a nic. Dobře se to sleduje, dobrá herecká sestava, ale to je tak vše. ()

dubinak

3. série začíná být svými epizodními zvraty celkem vyčpělá a nenápaditá. Zdejší twisty už jsou hodně bez nápadu, první díl si pomalu ani nedokázal udržet moji pozornost a je vidět, že prodloužení tohoto sériálu bylo na škodu a měl skončit řadou druhou. A nevím, jestli netrpí Christina Applegate nějakou nemocí, ale její proměna a změna na váze od posledního dílu předešlé řady byla fakt hodně podivná. ()

Arkagas1989

Dlouho jsem se netěšila na ukončení seriálu tak jako tady. Smrt nás spojí jsem v lockdownu našla spíš náhodně a koukaly jsme na to celá rodina (já, moje máma a dcera) a musím říct, že mě to bavilo jak dlouho nic. Ukončení série se povedlo, je to nenásilné a obdivuju Christinu Applegate, která do natáčení šla i přes svou zákeřnou nemoc. Je vidět, že s ní bojuje, ale vše odehrála skvěle a na jedničku a já před ní smekám.  Roztroušená skleróza je nemoc, která by existovat neměla a bohužel to dokazuje jen to, že se nevyhýbá nikomu a i herci jsou jen lidi. Párkrát jsem zamáčkla slzu a je škoda, že další série musely být ukončeny. Na druhou stranu, takhle si to člověk užije na maximum. ()