Smrt nás spojí

• USA Dead to Me
USA, (2019–2022), 15 h 44 min (Minutáž: 27–39 min)

Tvorcovia:

Liz Feldman

Hudba:

Adam Blau

Christina Applegate, Linda Cardellini, Max Jenkins, James Marsden, Luke Roessler, Sam McCarthy, Keong Sim, Edward Asner, Telma Hopkins (viac)

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá. (Netflix)

Recenzie používateľa Pilda17 k tomuto seriálu (5)

Série 2 (2020) (S02)

Druhá série měla větší grády, větší zvraty a od prvního dílu vše bavilo. V této sérii je jen málo co vytýkat. Sled událostí je místy až úsměvný, ale je to přeci i komedie, takže to k tomu patří. ()

Víš, cos udělala (2020) (S02E01)

Povedený start druhé řady a perfektní závěr, donutí vás do dalšího dílu. ()

Musela jsi to být ty (2020) (S02E08)

Zamotává se nám to slušně, jak se z toho holky dostanou, to je zatím velký otazník, ale nečeká je nic snadného. Je neuvěřitelné, jak tenhle zábavný miniseriál dokáže vtáhnout do děje. Zatím se tváří lépe než první série a to je co říct. Uvidíme co následující dva poslední díly, jestli udrží laťku takhle vysoko. ()

Co s námi bude dál (2020) (S02E10)

Pěkný zvraty v posledním díle, to se musí nechat. ()

Série 3 (2022) (S03)

Druhá polovina série byla lepší, ale ta první část je velká nuda. Čekal jsem jízdu jako ve druhé sérii, ale bohužel. Žádné napětí, momenty překvapení a nic. Dobře se to sleduje, dobrá herecká sestava, ale to je tak vše. ()