Ola chce zajít až do konce, ale Otis váhá. Jean a Maeve potřebují svůj prostor. Jackson má strach, že nepodá dobrý výkon, a osudem pronásledovaní milenci se znova sblíží. (Netflix)

Necrotongue

Děj opět přinesl mírné zlepšení, ne ale takové, které by mi stálo za přihození hvězdičky. Seriál už tradičně zvedá hustotu homosexuální populace ze čtyř na čtyřicet procent, ale nešť. Klidně si o mně říkejte, že jsem povrchní hajzl, ale pokud bych měl na výběr mezi Maeve a Olou, neváhal bych s volbou ani vteřinu. Přitom si plně uvědomuji, že Ola může mít celou řadu skvělých vlastností, ale mně se vždycky víc líbily ženy. ()

Trevor

Vo vedomostnej súťaži na otázku "ktorá krajina má iba jedno časové pásmo napriek obrovskej rozlohe" dve snehové dievčatá odpovedajú nesprávne (Rusko a Kanada) , ale kakaový 130 kilogramový ženský vorvaň vie že to je Čína...Kakaový alfasamec si teraz nevie vybrať ktorého LGBT priateľa uspokojovať zatiaľ čo snehový Otis nie je schopný uspokojiť svoju priateľku. 89% na čsfd, nie je o čom... ()

tween3r

Ola by mi seděla spíše k Lily, ale Ola k Otisovi víc než Maeve.. upřímně se divím, že se tvůrci nevydali opačnou cestou, kdy se Otis do Maeve bezhlavě zamiluje a ona mu dá friendzone. Tohle by mi z hlediska scénáře dávalo mnohem větší smysl, protože ta holka se chová spíše jako jeho starší ségra, než že by spolu měli něco mít. Dále mi přijde zvláštní, že škola plná sporťáků a žádnej z nich po Maeve nejede.. to jako vážně žádná konkurence? Já chápu že scénář jde na ruku postavám, ale jak už jsem zmiňoval minule, tak ne, nelíbí se mi to. Štve mě, že se občas seriál vydá cestou, která by v reálu prostě nemohla fungovat, a která působí až moc uměle. I přesto jsem to schopnej nějak zkousnout a zapnout další epizodu, ať vím, jak se tenhle cirkus bude vyvíjet dál.. ()