Aimee jede překvapit Maeve, ale v autobuse zažije něco šíleného. Atmosféra na večeři u Milburnových je čím dál trapnější a Rahim se sbližuje s Ericem. (Netflix)

KukulienkaHO

V posledných 2 epizódach sa nejak vytratil humor. Dej je viac osobnejší, čo mi vadí. Postava Maeve na začiatku tejto série dostala celkom slušný rozjazd, nuž potom sa nejak vytratila. Teraz je z nej dosť nezaujímavá postava, ktorá sa len točí v kruhu. A Otisove správanie sa k Jakobovi mi leze na nervy. ()

tween3r

Díl trošičku slabší. Ubralo se na humoru a přidalo na vážnější notě, tak jenom doufám, že se to stejnou vlnou nepotáhne až do konce druhé série. Rahim mě upřímně moc nebere, a je to celý nějaký divný.. jaká je šance, že do školy nastoupí novej kluk, taky gay a čirou náhodou se zamiluje do jedné z našich ústředních postav. Jako jasný, chápu že je to seriál a v rámci milostnýho trojúhelníku to ještě sehraje roli, ale kvůli tomuhle u mě seriál klesá na tý realistický rovině. Doposud nám předkládal situace, se kterými se může ztotožnit každej, ale tohle už prostě začíná šustit scénářem. A ta Maeve je taky trochu mimo, když pořád jede po Otisovi, ačkoliv dobře ví že je pořád ve hře Ola.. ()

Necrotongue

Hmmm, zdá se, že tvůrci nalezli svůj standard, jen je škoda, že je trochu nízký. Pořád si myslím, že jde o slibné téma, ze kterého by se dalo vytěžit mnohem víc, nebýt nezralého humoru. Postava Maeve vnáší do děje závan dramatu, tak uvidím, kam to povede. ()