Ava: Bez súcitu

• Česko Ava: Bez soucitu (viac)

Ava je nebezpečne sexi a stretnutie s ňou prežije len málokto. Pracuje ako nájomná vrahyňa, ktorá pre tajnú organizáciu likviduje vybrané ľudské ciele a je v tom výnimočne dobrá. Dostáva tie najdelikátnejšie prípady – obvykle „kravaťákov“ z vysokých biznisových kruhov. Ava pracuje bez súcitu, rýchlo, čisto a nenápadne – v rôznofarebných parochniach, chic nohavicových kostýmoch alebo v elegantných večerných šatách. Po jednej neúspešnej akcii sa ale karta obráti. Organizácia, pre ktorú Ava pracovala, potrebuje zahladiť stopy. Oficiálne sa má niekde ukryť, vziať si voľno a odpočinúť si. Neoficiálne ju chce šéf organizácie poslať na odpočinok navždy a celkom bez súcitu urobí z Avy ďalší cieľ na likvidáciu. Ava sa medzitým rozhodne ukryť doma, kde dlhé roky nebola, a trochu napraviť vzťahy s matkou a sestrou. Jej otec medzitým zomrel, expriateľ zase prepadol gamblingu a zaplietol sa s miestnou hráčskou mafiou, ktorú Ava pozná z minulosti až príliš dobre. Nedá sa povedať, že by ju doma privítali s otvorenou náručou. A to ešte netuší, že sa z nej stal objekt na odstrel a na každom kroku ju môže čakať nejaký zabijak. (Bontonfilm SK)

pistabaci

Ultra pojebaná prašivá skurvená zajebaná ryšavá megapiča Chastainka . Boha jak ja tú zajebanú suku neznášam. Avšak neviem ako sa to réžovi podarilo ale tu ma veľmi nesrala, navyše príbeh je celkom podarený, herecky to tiež nie je zlé (najmä Farrel a Malkovich sú super). Príbeh je úplne jednoduchý avšak hoci má film striedmych 98 minút, tak ešte to zdržuje romanticko-dramatická linka aby sme vedeli, že Chastainka je piča a šecko tu pojebala. No ale keď už dôjde na akciu tak to má grády a pasáž kde sa prestrieľava s ambasády alebo súboj Farrela a Malkovicha má grády, plus je tu aj slušne využité R-ko. ()

Pulsar

Filmy, kde malá a křehká charakterní herečka (tzn. klasická filmová hvězda) šrotuje metrákové chlapy, neuznávám. Totálně nevěrohodné. Víc to nemá cenu rozebírat. ()

PORTER44

Obehraný scénář nájemná vražedkyně na objednávku,najednou se jí potřebují zbavit a ona se obrátí proti organizaci,nejdříve zabijí jejího přítele a pak si příjdou pro ni ,akce nic moc na jedno kouknutí stačilo. ()