Aký je život rozvedených mužov oddelených naštvanou exmanželkou nielen od stola, postele ale aj účtov? Ako zapôsobí rozvod na ich morálku a sebavedomie? Toto všetko sa dozviete z korektnej komédie s Marekom Vašutom v hlavnej úlohe. (Magic Box)

Sa.sa

Dobře jsem se bavil a zasmál... Vašut to hrál moc dobře i mu to věřím... Jitka je opravdu nádherná a tato role jí sedla... Super konec co víc si přát.... ()

nudlis odpad!

Fakt ne, tvl. Vašut přehrává jak v reklamách na Lidl nebo jak kdyby ho právě vytáhli z nějakýho ochotnickýho spolku v Prdelově Lhotě. Ukrutná Marfuša Čvančarová furt jen všude strká ty svoje vytahaný cecky a tlustou prdel (asi si myslí jaká je děsná nymfa). A zbytek je jen reklama, reklama a další reklama. Jo a ještě věčně vožralej Etzler. Kterej vlastně hrál sám sebe. Njn, co taky čekat od paní, která nic než sračky točit neumí. P.S.: A soryjako, Monínec fakt není na horách, ale na jednom kopečku kousek od Prčic (že jo, Jardo :-))) ()

zlamic odpad!

No to je slušný fejk, myslel jsem, že uvidím něco jiného, ale tohle je absolutní hrůza zabalená do úspěšného názvu. ()

tmag22 odpad!

Jak podvést diváka? Vezmete 4 herce, za den s nimi natočíte nějakou zkoušku či co. A dáte tomu název který se odkazuje na úplně jiné filmy. To je strašný tak to je Román pro pokročilé !!! ()

jiki

Obyčejná česká komedie, která si na nic nehraje a baví :-) Několik velmi povedených vtipů a konec trochu předvidatelný, na českou tvorbu mírně nadprůměrné. ()

AmikCZ

Nechápu tady to hodnocení. Dostal jsem co jsem očekával. Sice žádná hloubka, ale to jsem nehledal. Naopak několikrát jsem se dobře zasmál, pointa fajn. ()

j1c2

Laciný film narvaný nepřetržitou reklamou, která nechybí skoro v žádném záběru. P.S. Jedna hvězda, protože je to lepší než Trhala fialky dynamitem:-):-) ()

kamilek2 odpad!

Tak tohle je hustý. Pokud myslíte, že jdete na volné pokračování filmů Román pro muže, Román pro ženy. Tak na to zapomeňte. Vykoukne na vás něco co se ani filmem nazvat nedá. V pulce jsme se zvedli. ()

Redyx1 odpad!

Tak jsem si dal pár dní na objektivní hodnocení. .Docela jsem myslel,že to bude sranda.Dobrý scénář a i zápletka.Ale co se týká obsahu,že by se mělo jednat o sexy komedii,tak sexistický je max.jen promo k tomuto dílku.Samozřejmě Marek Vašut jako vždy bezchybný.Etzler total špatný výkon a Berenika Kouhoutová to je špatný vtip,kdy jí roli matky uvěří max.nějaký zfetovaný squater..Nejvíc šrámů tomu nasadila J.Čvančarová,kterou chtějí procpat snad do každého filmu a její výkon byl hodně špatný.Samozřejmě je film trapně prošpikován reklamou na vše,jak si kdo hezky zaplatil. A obsadit Evu DeCastelo to už je totální výsměch všem lidem...Takže sorry ale max 1 * ()

vopajslikova

Námět není špatný, ale ten scénář.....Až na pár výjimek nestojí herecké výkony za nic. JItka Čvančarová je krásná žena, Marek Vašut je charizmatický, ale jejich dialogy nějak nefungují. Vulgární výlevy nejsou vtipné, jsou trapné a zbytečné. Hrozné kostýmy. ()