helraiser

Ajajajaj, tak nemůžu si pomoc, ale tohle je prostě cesta do pekel. Máme tu barevný co netahaj, protože tahaj jenom bílí, máme homoušský scény a plno keců. To jako vážně. Tohle je prostě horor v tom nejhorším slova smyslu. Kdyby se tam neobjevila a neodmaskovala démonka a náckové tak by to byl opravdu průser. Nemůžu si pomoc, ale zatím velký zklamání. ()

warrenur

Tak sme si zatancovali v nohavicovych kostymoch a vypoculi si zaujimavu teoriou o "praci len pre gringov" ;) Coze mi to len pripomina...A boli tiez svedkom toho, ako si jedna z bohyn - Natalka, postupne podmanuje politicky priestor v Los Angeles, ale neovlada svojich pesiakov uplne. To potesilo, lebo dojem z prvych dvoch casti vobec neboli dobre. Vcelku vsak maximalne priemer. ()

Trevor

Najlepším momentom epizódy je keď mexikánec hovorí o tom že práca je iba pre blbcov a belochov...preto súčasný svet vyzerá tak ako vyzerá. Za dabing prejavu mexického dievčaťa by si zrejme osoba ktorá ju dabovala plus človek, ktorý sa o český dabing na HBO starý návštevu polície aby si ich extrémistické rečí a šírenie nenávisti proti ľuďom bielej farby pleti nabudúce radšej rozmysleli...netreba zabudnúť že v tretej epizóde je ešte len druhá homosexuálna scéna, veď HBO. ()