V tuneli pod ľadovo chladnými nórskymi horami havaruje cisternové vozidlo. Rodiny, tínedžeri a turisti, ktorí cestujú na vianočné sviatky, ostanú uväznení pod tonami skál v brutálnej tme. Vonku zúri snehová víchrica a prví záchranári sa snažia dostať na miesto nehody. Čas je podstatný a keď sa havarovaný tanker náhle vznieti, situácia sa vyostruje. Všetkých v tuneli obklopí smrtiaci oheň. V nórskych tuneloch platí zásada sebazáchrany - keď dôjde ku katastrofe, každý bojuje sám za seba a všetci si musia poradiť sami. Čas však ubieha rýchlo a šance na prežitie sú stále menšie a menšie. (TV JOJ)

Nataniel73

Film na jedno pozretie a to sa divák ešte musí obrniť notnou dávkou trpezlivosti. Začalo to pomerne slušne, ale postupom času to skĺzlo do podpriemeru. Hysterické ženské, nelogické správanie sa obetí, absencia momentu prekvapenia, či aspoň jednej sympatickej osoby. Prázdny film bez najmenšej snahy spraviť to inak než 90% tuctových katastrofických filmov. Nórsko je vyspelá a podmanivá krajina, ale tento film stojí za prd. A tá ružovo vlasá dievčina ma iritovala po celý čas filmu. 45% ()

Sa.sa odpad!

Teda ten film je plný klišé a neskutečně hloupý... Mimochodem ten konec byl tak americký už jen chyběl západ slunce a 4% hudební podkres... Jinak v celém tunelu zasahuje jen 1 řidič pluhu, jeho holka, která je servírkou a jeho dcera... Všichni ostatní záchranáři, policisté, hasiči i lékaři jen tak čekají před vchodem do tunelu jak to dopadne :))) No to mě poser, doufám že tento trend z Norska sem k nám nikdy nedorazí a od nás IZS tam nikdy nepojede, aby to odkoukal... ()

Deddyberki

Výborný film natočený podľa skutočný udalosti . Určite by som nechcel a dúfam že nikdy nebudem takej situácií až mám panický strach . Nemám rat katastrofické filmy ale podľa skutočnej udalosti není o čom . Takže odporúčam ()

JamaicaHadra

Trochu lepší 3*. Natočeno podle skutečné události. Syrově podané. Spousty udušených a byrokracie zakazující adekvátní zásah schovávající se za bezpečnost zasahujících záchranářů. Přidejte k tomu Norsko a nepřízeň počasí, dlouhý tunel ve kterém hoří a máme tu docela zajímavý katastrofický film. Není to žádná hitparáda, ale přesto mi několikrát ukápla slza. Čest záchranářům. Nechtěl bych to zažít už jen proto, že mám také děti. ()

alesandro2

Film rezignuje na jakékoli elementární základní postupy záchranářských složek spolu s aspoň trochu pochopitelným chováním postav. Pokud to takhle funguje v Norsku, no tak potěš koště. ()

lukas.pukas.

docela kvalitne natocene survival film kde neni ani treba moc efektu a stacilo jenom sehnat par kvalitnich hercu par aut a jeden tunel . berme v potaz ze opravdu nemaji v tunelu kamery a bezpecnostni hasicky system ani ze kdyz se spusti kourovy senzor tak nevi v ktere casti to je , ale kdyz pominu vsechny tyhle detaily tak atmosvera byla realsiticka, dej nijak nicim neprekvapil a ten posledni hasic to klidne mohl prezit .55% ()