Priaxxa

Ačkoli jsem celkem rychle odhadla, jak to všechno dopadne, film si mě získal. Nápad s kalendářem se mi opravdu moc líbil, dodal filmu příchuť tajemna. Na rozdíl od podobných vánočních romanťáků stejného výrobce mě tenhle opravdu hodně dostal. Po výtvarné stránce taková správná vánoční chuťovka. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, z mužského osazenstva mi byl nejsympatičtější dědeček :). Příjemný film na chladné odpoledne. Přiznám se, že na film jsem se podívala hlavně kvůli Kat Graham, a zklamaná nejsem. Ne, není tu superkomplikovaná zápletka, o klišé člověk zakopne pomalu na každém rohu, nelze si chvilkami nevzpomenout na Popelku a její tři oříšky, ale... ale u mě to vyvolalo tu správnou předvánoční náladu. A o to jde, ne? :) ()

Malarkey

Přítelkyně chtěla vánoční film. No a když vánoční film, tak se vší parádou. Netflix jich pořád nabízí požehnaně, tak proč třeba nezkusit Adventní kalendář. A ano, ejhle, film je televizního charakteru, s neskutečně neuvěřitelnými postavami líbivého charakteru. S dosahem k absolutnímu protivenství z televize Hallmark, která podobné filmy vysílala do zemdlení. Děs a hrůza. Nestojí za to ani na šedivé nedělní odpoledne. ()

nash.

Je to vždycky fajn, když objevím vánoční film, který je sice vystavěný z tradičních subžánrových rekvizit, ale má v sobě i nějaký nový nápad nebo novou variaci klasického motivu. Kat Graham je sympatická, navíc fotografka, což je další bod k dobru, nechybí tomu vánoční kouzlo, ani nečekaný zvrat, byť samozřejmě dopředu tušený. Příjemná vánoční pohodovka, která by samozřejmě v jiném než vánočním období nefungovala. ()

chrispe

Celkem pěkný vánoční film. Očekávejte průměr, nic překvapivého, ale za to hooodně světýlek. ;) U mě byl trochu problém, že mi hlavní hrdinové nebyli moc sympatičtí a navíc jsem víc fandila tomu nepravému. No jo no... fakt hezkej úsměv. ()

hansel97

Koncem listopadu už toho odpustím fakt hodně, klidně bych se přestěhoval do vánočního městečka od Netflixu (nebo Hallmarku) a odžil si tam ty svoje zamilovaný cheesy Vánoce. Kat Graham je fajn, i když je to evidentní průměr, ale na nic si to nehraje a prostě to neurazí. Soudnost na ty dvě hvězdičky mám. ()

• Film se má odehrávat v USA, pravděpodobně ve státě New Jersey, jak naznačuje jeden z plakátů v kavárně. V pozadí je však několikrát vidět kanadská značka zmrzliny COWS, která v USA nemá pobočky. Je tomu tak, jelikož se film natáčet v městě Niagara-on-the-Lake v kanadském Ontariu. (hansel97)
  • Kat Graham má stejně jako její filmová postava Abby Sutton otce Afroameričana a matku bělošku. (Ganka)