Předtím než Ellen, mladá dědička obchodního impéria, vystřídá ve vedení rodinné firmy svého otce, je poslána doručit vánoční přání jeho bývalému obchodnímu partnerovi. Ellen se tak vydává na cestu do rodného města Snow Falls, které však nikdy nepoznala. Město ale zasáhne bouře, a tak dostane šanci naučit se tvrdě pracovat, pomáhat ostatním a možná porozumět lásce... (vandr)

Real Tom Hardy odpad!

"HE SAID AND I QUOTE "I'LL BE BACK WHEN I'LL BE BACK"" ------------- Keďže som len nedávno dopozeral The 100 a na screenoch z filmu som videl nejakú Elizinu manipuláciu s vysokými čižmami, zhodnotil som situáciu a rozhodol sa, že si film napokon pozriem. Keďže Christmas Inheritance bolo už hneď na začiatku odsúdené na zlyhanie, prekvapenie nenastalo a prvotné dôvody podľa predpokladu nestačili. Aj keď ma síce jej prítomnosť na obrazovke vždy baví a jej hlas počujem rád, za hviezdu to aj tak nebude. ()

hansel97 odpad!

Vlastně bych tomu jinak nedal odpad, ale srovnávám s A Christmas Prince, podobnou tuctovkou od Netflixu, kterou jsem viděl o týden předem a dal jsem jí jednu hvězdičku. Tady je bohužel ještě otřepanější zápletka napravení zbohatlé holčičky a snaha o rádoby poselství, o což se zmiňovaný film tolik nesnažil. Tohle už prostě dělá z diváků blbce a vánoční atmosférou se nenechám uchlácholit. ()

ARI50

Romantický no nevím teda kde, krásné zasněžené prostředí, světýlka a vánoční pohoda skvělá ale herci a příběh totálně jednoduchý a nezáživný což je škoda. ()

kaylin

Hezký, na první pohled líbivý romantický film, který bych šacoval spíše na Hallmark než na Netflix. Je zde holka z města, která prd umí, dědička která se má zavděčit, a je zde maloměstský chlapík, s kterým nemá nic společného, ale je jasné, že se do sebe musí zamilovat. Tak nepravděpodobné, ale stejně to snesete. ()

Pajky3

Další z řady podprůměrných filmů, kterými nabídka Netflixu přetéká. Vánoční nudu nezažene a na Vánoce ani pořádně nenaladí. Nepomůže ani fakt, že Eliza Taylor je tam méně otravná než v The 100. ()

Apanatschi

Ako novodobá vianočná verzia rozprávky o Pyšnej princeznej - celkom môže byť. Hoci tá staroveká čiernobiela to má u mňa za päť, aj táto moderná má právo na existenciu. :-) Pozerám, pozerám, odkiaľ je mi ten prince charming povedomý - a jasné - to je ten digitálny magnát z johnyho englisha troječky. Keď som som to zistila, hneď som sa aj viac bavila. ()

haWranka

To byla ale bída... Takhle kolem Vánoc si ráda pustím nějakou tu témaťárnu/romanťárnu a nepočítám s tím, že půjde o příliš kvalitní počin. Ale tady bylo špatně skoro všechno. Hlavní hrdinka protiva protivná, její přerod fantaskní i na romantickou komedii, šíleně okatě umělý sníh (vypadal jak pěna na holení) a děj přitroublý a příliš natahovaný. Jediné, co tak stojí za to, je hlavní mužský hrdina. A to jen díky jeho úsměvu... Mimochodem co v tomhle veledíle dělá Andie MacDowell je mi záhadou, lepší rolí je i ta reklama na L’Oréal (či čeho je to tváří). ()