Skupina dôchodcov prichádza na ranč, aby si tu pozrela miestne ródeo. Zažijú mnoho zábavy a po skončení odchádzajú domov s úsmevom na tvári. To však ešte netušia, že sa predstavenie ani zďaleka neskončilo. Stali sa práve hlavnými aktérmi ďalšieho, v ktorom sú miestni kovboji pripravení likvidovať ich pekne po jednom. (Marceloo)

honajz

Když mě to i na slasher přišlo strašně blbý - a hlavně směšný. Je to v mnoha ohledech a smrtích přehnané tak, že už to snad ani nevzbuzuje strach, ale pořád ne tak, aby šlo o parodii. Takže je to takový kočkopes o ničem. Kdyby se ukázalo, že po těch koňských anabolikách s koně proměnili v lidi a vraždí, aby se lidem pomstili za dostihy, tak by mě to bavilo daleko víc. Tady vlastně ani není vysvětleno, proč těm lidem na ranči hráblo a jak to, že sousedé nic nevěděli a tak. O logice se raději nebavit. Fakt škoda času. Ale asi nás čeká druhý díl, něco jako Klaun se mstí. ()

darkrobyk

Jednoduchá vyvražďovačka z prostředí kovbojů, která jako komedie rozhodně pobaví, a proto je tak dobré se na ni i dívat. V podstatě buranský horor, kde kovbojové nahánějí civilisty - některé mi bylo jasné proč, jiné nevím, asi pro zábavu. Hlavní postavy, co přijedou na rodeo zájezdovým autobusem, jsou krajně nesympatické, a proto si zaslouží zemřít nejstrašnější smrtí. Navrch vedoucí zájezdu je hysterická blbka, její pomocník Simon je pak přímo vzorem debilnosti a zasloužil by vyvrhnout už v první třetině. Nebudu vypisovat, co vše mne pobavilo, ale rozhodně ženská roztočená v lese na lasu, účastnice zájezdu, co vyhrála rohy a následně se stala jejich součástí, práce s pilou, nové využití podkovy i kartáč s tajemstvím. Nu a pak je tu Superman, co by se neztratil jako černý rytíř v Monty Python a Svatý Grál, stařenka, co zvládne machra nadopovaného koňskými steroidy, a černá kulturistka, co možná není stoprocentní ženou. Svižné, na krev dojde vícekrát a pokud máte rádi filmy, kde je možné sázet, kdo zařve jako první, pak vhodná volba na oddechový podvečer. ()

*CARNIFEX*

Vďaka pomerne originálnej "zápletke", miestami obstojne, či na hrane amaterizmu spracovanému gore (no mohlo ho byť rapídne viac), prezentácii násilia, ktoré bolo občas nápaditejšie, sem - tam čistá rutina, bude hodnotenie "Lass-a" na hrane priemernosti, absolútne objektívnou záležitosťou. Popravde, čakal som to omnoho horšie, no toto je v pohode znesiteľná, "exploitation" jednohubka pre nenáročných. Medzi 2-tri. ()

pornogrind

Nápad to byl celkem dobrej, ale potenciál zůstal nevyužit. Tak trochu mi to připomínalo " 2001 Maniacs " s R. Englund(em). Avšak kvalitou je tenhle snímek úplně jinde. Vražd je celkem dost což sebou přineslo ( místy ) slabší gore efekty, za to příběh je triviální, filmové postavy totálně nesympatické o jejich nesmyslném chování nemluvě. Tak nějak mi připadlo, že film nechtěně sklouzl do nevydařené hororové komedie. ()

oveckaoa

To byla nějaká amatérská záležitost nebo co to bylo už tam chybělo jen logo Asylum. Takže 2 studenti pořádají zájezd důchodců na rodeo jak to, ale skončí začnou je účastnící rodea zabíjet. Chvílemi to působí jako komedie chvílemi jako parodie na horor (chlápek nemá ruku pak mu amputují i druhou a on přesto žije a vesele si tam chodí dále hned jsem si vzpomněl na horor Sharknado už nevím kolikátý díl kde jednomu chlápkovi ukously žraloci nohy a ruce a on přesto žil a nakonec odpálil detonátor ). Optimálně je to 40 ale 20 ztrhávám za vraždění zvířat (kůň, pes) takže zůstává jen 20 procent za prostředí kde se to odehrává. P.s.1 je sice pěkné, že braly jakési steroidy na zvýšení síly, ale i tak by určitě nedokázaly mávat člověkem ve vzduchu a mlátit s ním o strom P.s. 2 ten zmalovaný chlápek to mělo znamenat jako co to byl duch nebo co tam jako dělal ()