Moje zprávy

Publicistický
Česko, 2018

Účinkujú:

Jaromír Soukup (moderátor), Tomio Okamura

První televizní zprávy tak, jak vám je nikdo jiný neřekne. (TV Barrandov)

buchannon odpad!

Neuvěřitelně dementní pořad, který je bohužel dost k smíchu a který mi stačilo vidět jednou - abych neutrpěl psychickou újmu. Dokonale investigativní "moderátor" jedenácti "pořadů" v akci! Tohle už je diagnóza. Na Barrandově už fakt nevědí, co by. ()

SuzieS

kdyz to clovek hodnoti v kontextu doby, moznosti, financi (narozdil od financi Ceske televize), tak to neni tak hrozne, jak to z toho delate ;) Je to jiny pohled na svet, ktery tu uz opravdu chybel. Urovne poradu jako S politiky netancim to nedosahuje, ale alespon neco se v tom ceskem rybnicku objevilo... Jinak bohuzel nema nikdo jiny /kdo ma treba prijemnejsi rec tela/ odvahu. Aktualne zadny lepsi format, bohuzel, neexistuje. Coz ve velice ale velice smutne, ale na momentalni situaci je to proste nadprumer, protoze ten zbytek je jednostrany a znacne neobjektivni. Toto se to snazi aspon vyvazit tim druhym smerem. ()

KukulienkaHO odpad!

Soukup je proste debil. Moje zprávy neobsahujú žiadne reportáže. Je to proste iba o blabotajúcom Soukupovi, ktorý si myslí, že je zaujímavý (nie je mu často ani dobre rozumieť) a obrázkoch, ktoré stiahol z internetu. Príšerná nuda. ()

NovySvet odpad!

Jako zprávy to nejhorší, co si jen lze představit. Jako studie neskutečně narcistického a nesympatického člověka, který nepřipouští jiné než své názory a který má natolik velké ego, že si ve svoji vlastní televizi obstará většinu pořadů a všechny pojmenuje po sobě, to docela ujde. Jenže se to tváří jako zprávy a chce to být zprávami, tudíž se to jinak než odpadem ani hodnotit nedá. ()

Rozmarýna

Když jsem to viděla poprvé, čekala jsem, jestli pro něho nepřijede záchranka a neodveze ho do blázince. Ale když nepřijeli, pochopila jsem, že je to výborný komediální seriál. ()

Sa.sa

Jaromír Soukup se s tím nepáře..! Holt když má někdo svojí televizi a pořádné koule tak se nemusí "ohlížet" na sluníčkáře či pražskou kavárnu. Jen tak dále Jaromíre :) ()

Alvin

Nic jste nepochopili. Soukup je terminátor z budoucnosti, prozrazují ho toporné pohyby i chatrná slovní zásoba. A ten křečovitý úsměv by nezvládnul ani sám Arnie. Zbývá jenom rozluštit záhadu, kdo a proč nám ho sem poslal? ()

zeleznak

Vetsina z vas to nepochopila. P. Soukup ma svoji cilovku, ktera bystrosti a nadhledu moc nepobrala a vse glosuje ve stylu "vsichni kradou, vsichni lzou, vsichni...". Spis si myslim, ze by toho mel vyuzit student psychologie a vzit si ho za tema sve zaverecne prace. I kdyz toto je mozna az pro habilitacni praci😆. ()

FuLister odpad!

V určitém bodě to šlo se Soukupem dolů, i když ono to vlastně bylo dole už předtím, každopádně pak se z toho stala opravdu nedívatelná blbost. ()

xulux odpad!

Když nemáte soudnost a myslíte si, že děláte jako jediný vše dobře, vyházíte moderátory a začnete si to moderovat sám. Proč ne, možná už vyházel všechny a sám si režíruje, ovládá kamery, svítí, stříhá ... Toto je už nemoc, opravdu mu někdo nasaďte léčbu, může být nebezpečný svému okolí ... A hlavně to pojmenování pořadu MOJE, to už naznačuje hodně z jeho psychického problému ... ()

Elam odpad!

Sám si peru, sám si vařím, sám si sobě hospodařím....Naprostá hrůza. Nedivím se, že mu Brožová chce dát vale, když on si Jarda nejraději dělá všechno sám... ()

GanjaManCZ odpad!

To že je Barrandov televize pro mentálně retardované už všichni víme. Jarda to dělá moc dobře až uvažuju, jestli mu naopak nedat 5 hvězd za tak luxusní žumpu prvotřídních sraček. ()

Slash_Flash odpad!

Na rovinu, pan Soukup je u mě totální nula, která se ze sebe snaží udělat jedničku. Přes jeho 50 pořadů až po jeho tisíc reklam na jeho pořady za hodinu. Nevím jak moc pan Soukup chce ještě klesnout a jak moc ještě chce ze sebe dělat mentála, který jediné co umí, je si dělat propagaci. Ale osobně doufám, že tahle hitparáda co nejdříve skončí a všichni budeme moct chodit spinkat s úsměvem na tváři. Už jen ze sledování jeho Kauz Jaromíra Soukupa si moje mozkové buňky říkaly "Na co ten vůl zase čumí?". Ale bohužel , to nejhorší teprve mělo přijít. Dámy, pánové, mozkové buňky. Představuji vám, Moje Zprávy. Naprostou kokotinu, která tady ještě nebyla. Naprosto otřesné herecké výkony našeho pana Soukupa, jeho tendence překopávat problémy do ještě větší problému a samozřejmě, jeho totááálně blivajzní humor, nad kterým se pozasmějí pouze hluší retardovaní důchodci, kteří se smějí jen kvůli tomu, že vidí se usmívat Soukupa a myslí si že zazněl vtip. Je mi jich líto. A je mi líto všeho co se na pořadech podílejí. A hlavně pana Jaromíra Soukupa, který furt doufá, že si získá jeho vysněnou slávu. Nevím jestli se mu mám smát. chytat se za hlavu nebo plakat. Každopádně, dělám všechno. Mám nápad! Jděte za svým prarodičem a zablokujte jim Barrandov. Život bude krásnější jak pro vás, tak pro ně. ()

Pelidor odpad!

A co třeba udělat pořad Všechno Jaromíra Soukupa. Běžel by dvacet čtyři hodin a sem tam by byla reklama a občas by tam Honza Musil proléval teplé slzy. ()