Zatímco se mu kupí dluhy a naštvaní výběrčí jsou mu v patách, riskuje tenhle výřečný klenotník z New Yorku všechno a doufá, že se tak udrží nad vodou a naživu. (Netflix)

evita_ odpad!

Toto je jedna obrovská katastrofa...A tí čo ste sa tu vyonanovali nad tým aký je to parádny film, tak dávam do pozornosti zariadenia, konkrétne Pinelka v Pezinku a ešte obdobné zariadenie je v Kremnici. Možno sa to vo vašom prípade dá liečiť..Prvých päť minút prekrikovania mi absolútne stačilo na to, že mi ten film prekážal. Nuž a zvyšok to len potvrdil. Ale dali sme to, s prestávkami, asi na 4 krát, ale dali. Nikdy viac... ()

jezekk

Uff, velmi intenzivní, až fyzický film. Nesnesitelná hlavní postava, která vám jde celou dobu na nervy, které se pomalu rozpadá celá jeho blízká budoucnost... Při sledování jsem si občas vzpomněl na filmy Johna Cassavetese, ze kterých jsem měl podobný pocit: intenzivní emoce, ale nakonec, zcela vyšťavený, jsem byl rád, že film skončil. ()

Zaks

Spočiatku mi Sandlerove kecy spolu s hudbou liezli riadne na nervy, ale postupne, ako sa dej stále viac rozvíjal, stával sa film zaujímavejší a napínavejší. Klobúk dole, ako sa podarili všakovaké klamstvá naprieč celým príbehom postupne triediť až do fantastického záveru. Super. ()

Judovik

Měl jsem v tom ději trošku guláš, příšerný zvuk (díval jsem se na originál dabing) a příšerné kamery. Dodíval jsem se jen proto, že mě zajímalo kde je ten šutr. Jinak hrůza. 2/10 ()

tortillahot

Toto je prvy film so Sandlerom, ktory ma od zaciatku az po koniec štval. Velmi ukricany az na migrenu. A to som videl aj nieco z toho kde hral dementneho maleho satana. Cim dalej som ho pozeral, tym viac som mal chut ho vypnut. Co za debila da do takeho filmu taku hudbu?! Hodila sa tam asi ako Sepultura do romantickeho filmu. A hudba, ktora zacala hrat na konci pri obsadeni?! Mam pocit, ze to natocili nejaky nafetovany pubertiaci. Najhorsi film za 2019. ()

Pavlis.xxx

Ukecaný film, kde řve jeden přes druhého a do toho pěkně hnusnej rušivej soundtrack. Po všech těch komentářích o životní roli Sandlera a energií nadupaným thrilleru jsem se těšil co bude a zklamání. Jediný co se mi líbilo byl konec. Koukat na chlápka co dluží peníze a přitom má celej obchod zlata stříbra diamantů wtf? Mimoto neznám jedinýho (zadluženýho) obchodníka, který by někomu půjčil opál za X tisíc dolarů jen tak z ruky do ruky wtf? Pofiderní vymahači peněz bez problému v obchodě prošpikovaným kamerama odprásknou lidi a nic se neděje wtf? Nevím no, mám dost smíšený pocity. Jediný co jsem si z toho filmu opravdu odnesl (kromě bolehlavu) je to, že Sandler se už netvářil jako žid v komedii, ale jako žid s nalepenýma zubama v dramatu (krimi ani thriller ani náhodou!!!). Navíc jsem z toho ani necítil žádný emoce, jen se tam všichni chovají jako úplní čuráci. Prostě film o nesympatickém kreténovi, který se zadlužuje víc a víc a každou další nelogickou stupiditou se to snaží zlepšit, a kde vám do všech dialogů hraje otřesně otravná hlasitá hudba a všichni se ještě překřikují navzájem. Jak tohle dopadne musel čekat i lidoop po lobotomii už po prvních minutách filmu, ale zdejší TOP uživatelé si můžou sedřít péra z té "energie" a vyblitýho soundtracku (příště strčit sluchátka hoši do uší a ne do prdele...) :D Hvězda za možnost vidět Sandlera v dramatu po delší době a hvězda za konec, kdy jsem za celý film cítil fakt radost z toho, že konečně přišel ten očekávaný dopad ze všech situací a že tahle uřvaná splácanina konečně končí. Celkově mi celá zvuková stopa je trhala uši nic víc. ()

Kosik8

Prosím? Opravdu tohle byl Adam? Tohle prostě musím vidět znovu opět někdy! Opravdu neskutečný. Propracovaný příběh, který nenudí a navíc v současné době i ukazuje, jak plno lidí řeší své dluhy - dalším dluhem.. Víceméně sem opravdu hltal každou minutu filmu a byl zvědavý jak to skončí a ten konec jsem popravdě takový nečekal což je další Cože?! Ale ne opravdu, film je vážně vážný a velmi dobrý. ()

McGuffin

Drahokam, Uncut Gems je příběh s úkolem pro hlavního hrdinu vpravdě pekelným. Přežít všechno negativní, co se na něj v jeho podnikání s drahými kameny valí. A že ho režírující scénáristé Ronald Bronstein, Benny Safdie a Josh Safdie fakt nešetří. Ale také mu dvakrát, jestli se shodneme, dají naději, že by mu jeho obdivuhodný vzdor mohl vyjít. No, nevyjde. Vypravěč sice musí dokonale nenápadně skrývat zjevné finanční nesrovnalosti kolem hlavní postavy, ale současně diváky oblafne skvělým trikem, kterým je drží v naději možná dokonce i po tom, co plátno nebo obrazovka potemní. Jestli chcete vidět zápas a velkolepou prohru s osudem, jste tu správně. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

supEnoc

Kvalitní mix konverzačky a akčního děje, některý části filmy jsou velmi gripping. Super Lakeith Stanfield a hlavně perfektní výkon Adama Sandlera. Jelikož ho mám zafixovanýho typově spíš jako B-comedy herce, tak tady mimořádně překvapil. Víceméně jsem úplně zapomněl, že je to Adam Sandler, jako bych toho herce vůbec neznal. Tlak filmu hezky stupňovanej až do finálního vyvrcholení. Ačkoliv jsem mu držel palce, věděl jsem, jak to dopadne.)) ()

Rock4ever

Možná jsem povrchní debil, ale musel jsem to po deseti minutách vypnout. Nejprve jsem si myslel, že mi na pozadí v počítači běží nějaká divná hudba z youtube nebo prohlížeče, abych pak zjistil, že to je hudební kulisa filmu(!). Nic pro lidi se stresujícím zaměstnáním a rozhodně ne víkendový odpočinkový film. Koukatna vlastní nebezpečí a pod dávkou diazepamu se špunty v uších. ()

NagatoPein

Parádna vec. Prvé pozretie bolo ubíjajúce. Dialóg cez dialóg , strašne veľa šumu a prelínajúcich sa udalostí a obrovská úzkosť počas celej stopáže. Aj napriek tomu je ale film veľmi originálny a má v sebe to čosi špeciálne . ()

mnglsopinion

Uncut gems som zapol po Jojo rabbit, čo asi nebol najlepší nápad ak zoberieme, čo majú tieto dva filmy spoločné. Dávnejšie mi môj kamarát, ktorý má veľmi dobrý filmový vkus, poradil nový film od Sandlera s tým, že je naozaj dobrý herec a oplatí sa to vidieť. Ja som túto informáciu vstrebal a pár mesiacov na to som mal tú šancu ho vidieť. Celý čas som mal pocit z hlavnej postavy ako keby neniesol žiadnu zodpovednosť za svoje činy a neustále niekoho klamal a zavádzal. Niekoľko krát som mal chuť tento film vypnúť lebo niektoré scény boli naozaj chaotické, čo malo byť isteže v pláne bratov Safdievcov. ***SPOILER*** Nakoniec som to dopozeral a vlastne som si nebol istý, čo tým chceli povedať. Chcela tam byť dáka skrytá myšlienka černošskej sily a to, že každý Afroameričan pochádza z Afriky, takže pre to mal KG takú spojitosť s opálom? Čo viem určite povedať je to, že som nebol moc smutný z toho ako to nakoniec skončilo. Pre mňa 3/5 a verím, že raz mi tento film príde viac na chuť. ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (viac)

Indie Doctor Strange je hit

Indie Doctor Strange je hit

22.05.2022

V posledních několika týdnech do kin vstoupily hned dva filmy s tematikou multiverza, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Everything Everywhere All at Once. První z nich se podle předpokladů… (viac)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů