Zatímco se mu kupí dluhy a naštvaní výběrčí jsou mu v patách, riskuje tenhle výřečný klenotník z New Yorku všechno a doufá, že se tak udrží nad vodou a naživu. (Netflix)

mlock odpad!

Vypadalo to jako díl jihoamerické telenovely. Banda idiotů tam řve jeden přes druhýho na pozadí iritující "hudby", takže je jim neni pořádně rozumět, ale je to jedno, protože blejou stejně hrozný nesmysly. Vyskytuje se tam směs extrémně nesympatických negrů, rusáků a jinejch hnusáků. Zřejmě to nemělo ani scénář, ani režii, prostě pustili na plac komparz s instrukcí něco tam dělejte. Typická nízkorozpočtová sračka z dílny netflixu. ()

smartynaf

Soundtrack aka Vesmírná odysea, Blade Runner s Distant Bells, uzavírá Verona. Zvuková stopa jako by se překrývaly minimálně dva, spíše však tři filmy a tempo jako Statham v Cranku. Nelegračni Sandler. Hučí mi v hlavě. Just wow. ()

draxxi

Mam Sandlera rad, ale tohle me fakt nebavilo. Zachranilo to jen finale... Do te doby jsem furt nevedel, jestli to ma byt thriller nebo komedie. Rozlitana kamera, otresna hudba, ktera prervavala dialogy, zmatek rev a hruza... Soundtrack zachranili jen Weeknd, Madonna a Gigi... 7/9/2022 61% ()

Pes

Pri výbere večerného filmu som narazil na Sandlera ktorý nehrá v sandlerovke hlavnú úlohu, má dokonca štýl ala rádoby gangster. No a pokiaľ by koniec nebol taký aký bol tak tam šupnem veselo jednu hviezdu lebo celý film som sa venoval ušnému mazu a bolo zaujímavejšie spoznať jeho konzistenciu a lepkavosť... Koniec ma však príjemne prekvapil, preto sem bachnem aspoň not great not terrible 3 hviezdy. Jedno však viem - tento film som videl prvý a posledný krát. ()

Almie

Tento film sa mi ťažko hodnotí, väčšinu času som bol vystresovaný z neustálych problémov ktorými hlavný hrdina prechádza a frustrovaný z jeho zlých rozhodnutí. Ale ku koncu si uvedomím, že to bola vlastne pointa, tým stresom sa ako divák viem vcítiť do neustáleho stresu ktorému je hlavný hrdina vystavený. Taktiež počas vyvrcholenia viem precítiť to napätie. Vzhľadom na to som s odstupom času vedel film viac oceniť, nakoniec veľa filmom by sa zišiel lepší dôvod prečo by ma ako diváka mal osud hlavného hrdinu vôbec zaujímať a bratia Safdie ten problém vyriešili zaujímavým a netradičným spôsobom. Neodporúčam pozerať ako "oddychovku". ()

Vampiroza

Film byl skvělej, ale Bože, Sandler je prostě hrůza hrůza hrůza už od dob jeho komedii. Ten člověk se nehodí nikam. Jeho tupý výraz nezachrání bohužel nic. Jeho výkon byl sice i na něho kapanek snesitelnější, ale stále to nemění nic na tom že kdykoli se objeví v záběru, člověk by ho nejraději pleskl pod víko kanalizace. Velká škoda, která filmu srazila nejednu hvězdu ()

SHERLOCK5443

No nemám slov vážne. Pomalšie ako "Good Time" ale kvalitou o nič horšie. Adam Sandler hviezdil počas celého filmu. Safdie brothers did it again. Raw atmosféra filmu sa mi veľmi páčila a celý film nejak pôsobil realisticky. 5/5* ()

Mykie

Neskutecne napinava podivana s excelujicim Sandlerem. Bratri Safdieovi se etabluji jako mistri asocialniho thrilleru, v nemz si divak nemuze byt nikdy jisty tim, jake nepekne prekazky jeho protagonistum scenaristi pripravi. U poslednich 20 minut jsem snad ani nedychal. Skvela depresivni laskomina. ()

Dooshes

Dlouho se mi nestalo, že bych vypnul film s dobrým hodnocením asi v půlce. Stále jsem čekal co se bude dít, ale furt se dělo to samí nic. Každému se líbí něco jiného, bohužel mě tenhle film absolutně neoslovil. ()

Vojta.H.6189

Adam Sandler se do této role absolutně nehodí. Neustálé trashtalky, překřikování se hodí možná do komedie, bohužel ne do drama. Často se v tom bordelu výkřiků všech na scéně blbě rozezná, co "hlavní hrdina" vůbec říká, i když ono toho moc důležitého asi není. ()

pietri

Co na to říct no.. Bylo to takové uhádané, nevěruhodné... Konec byl super, prostě takhle to mělo dopadnou. Ale celkově trochu nudné. Čekal jsem víc. ()

ilegal1983

Kvalitna drama z zidovskych kruhov.Zacina dost ukecane a depresivne ale casom si zvyknete proste kazdodenny chaos a ruch bohacov je na mieste.Je tu aj par vtipnych hlasok aj ked film kazdopadne napreduje v inom zanri.Adam jednoznacne dokazuje ze ma i na ine role nez tie komedialne.Ja som sa bavil od zaciatku dokonca a to vam poviem ze som mozno par krat zastavil film aby som nakukol niekam inam co sa stava v inych o vela castejsie.Je tu vsetko co ma byt.vsetko co tento zaner ponuka,neprijemny mafiani plus naozaj emotivny rozchod s laskou ked vojde do svojeho bytu.Super palim 5... ()

majorzeman13

" Jeden z nejlepších filmů kariéry Adama Sandlera. Dost možná jde i o jeho životní roli,výkon ve filmu.Vidět ho v dramatické roli a né té jeho bláznivé komedii je fakt něco skvělého ! Bratři Safdie děkuji za dost dobrý scénář a režii+židovská komunita+sprostá,vulgární mluva - ukecanost. Další povedený kousek z Netflixu ! ()

NinetyOne

Velmi intenzivní tempo od začátku až do úplného konce. U filmu se divák rozhodně nenudí, už jen kvůli atypické roli Adama Sandlera, který podobné postavy do teď snad ani neztvárňoval. Po dvou hodinách jsem ale měl z filmu podivnou pachuť, kterou těžko popíšu. Sice se ani vteřinu nenudíte, protože vás film ani nenechá vydechnout, ale alespoň nějaké zvolnění tempa by přecejen tomu filmu tu a tam prospělo. 65% ()

DoktorSlovo

Neuvěřitelně nesympatické postavy,uřvané a komplet zralé na facku mi asi znemožní opakované zhlédnutí,nicméně tak to určitě mělo být a nelze jinak,než plný počet. ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (viac)

Indie Doctor Strange je hit

Indie Doctor Strange je hit

22.05.2022

V posledních několika týdnech do kin vstoupily hned dva filmy s tematikou multiverza, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Everything Everywhere All at Once. První z nich se podle předpokladů… (viac)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů