Osud Sněhoborce teď řídí Velká Alenka a Layton chystá odvetu. Melanie se na Alence postaví panu Wilfordovi a znova se potká se svojí dcerou. (Netflix)

warrenur

Bol som zvedavy, kam sa to po "zahaknuti" na konci prvej serie bude uberat. Potesil Sean. Stavka na istotu. Opat mozeme byt tichymi pasaziermi. Konecne nove zaujimave postavy a snad i nakukneme do "novych vagonov". Trosku rusi, super "coolova" asertivna dcerenka, ale snad sa to poda. Odlahcena sci-fi zabavka. Moze byt, celkom v pohode otvarak. 70% ()

MoiJe

Takže v podstate odznova to isté, len s trochu lepším vybavenim a proti menej známemu (ne-)priateľovi, a koniec demokracie behom prvého dňa. Nie som práve nadšená. Ale Sean Bean je príjemný prídavok. ()

PaTeXx

Jakmile se děj odehrává mimo vlak, jsem spokojen. Bohužel to tak ve většině stopáže není a musím si vystačit s tím, co mi tvůrci nabídnou zevnitř vlakové soupravy. Líbí se mi Steven Ogg, jako hlavní představitel plebéjců, jež dostává od začátku série dost prostoru. Sean Bean naopak zatím pod svými možnostmi. Už se těším, až se půjde ven. Doufám že to bude kurva rychle. ()

OsahuKimina

6.5 Druhá série Ledové archy odstartovala skvěle a navazuje na stále stoupající kvalitu z posledních dílů té první. Sean Bean se zdá, že bude cool záporák, tak snad zase hned neumře... Doufám, že sebou přivezl ještě pár dalších sympaťáku, protože co si budem.. těch seriál do teď moc neměl.  Také jsou cítit menší náznaky, že se půjde více objevovat svět mimo vlak. Tam je určitě velký potenciál a mohlo by to přidat celému seriálu na síle. Jen doufám v to, aby nešel scénář podobným směrem jako v první řadě typu další vzpoury akorát proti někomu jinému. Trochu se bojím, že to tam směřuje. ()

• V epizodě zazní píseň „Life On Mars?“ od Davida Bowieho a „Train For Tomorrow“ od The Electric Prunes. (Duoscop)