Nemocný Layton usne a zdá se mu o úžasné alternativní realitě. Wilford si najednou něco vybaví a přijde s hodně divokou teorií. (Netflix)

DexMASTER094

Toto byl snad vůbec nejslabší díl mezi všemi sériemi. Utahané, nudné, a rozplyzlé "co by kdyby". Poslední minuta a půl byla nejzáživnější částí tohoto dílu. Je to s podivem, když si seriál stále udržuje docela slušnou úroveň. Prostě mi přijde, že potřebovali zaplácnout místo a vymysleli tento díl. Škoda. ()

GejmronCZ

Tak a jsem vprdeli. Nesnášim tyhle díly, kde doslova nesledujeme ani reálný příběh z toho světa, ale jen doslova snění Andreova mozku při kómatu. Zatím první a doufám, že i poslední. Všechny tyhle díly napříč všemi seriály jsou úplně k ničemu, nic neposouvají a všechno, co se tam stane je naprosto irelevantní. Na druhou stranu to, co udělal nebo spíš objevil a jak a že zrovna on... no ty vole, to bylo dost dobrý. Nicméně jako ušlo to, ale kdybych měl seroš sjet znova, tak tenhle díl klidně vynechám a nic se nestane. ()

PaTeXx

Už jen to, že se půlka epizoda odehrává v "halucinaci" a druhá půlka v pohledu lidí brečících nád ležícím Laytonem, je dost velký důvod rezignovat již před začátkem. Já jsem tomu šanci dal a možná že i naposled. ()