Tvůj syn

Rozzuřený otec je připravený na odplatu. Někdo přece bezdůvodně napadl jeho syna a ten teď v nemocnici bojuje o život...  Když skončí Marcos (Pol Monen) v kómatu kvůli napadení neznámými pachateli a policie nepracuje tak, jak si jeho otec Dr. Jimenéz (Jose Coronado) představuje, rozhodne se, že si pachatele najde sám a postará se o to, aby trpěli stejně tak, jako jeho syn. A to bez ohledu na důsledky. Jenže jak až daleko je ochoten zajít, aby zjistil pravdu? (Tejkina)

EvilPhoEniX

Miguel Angel Vivas španělský talent, který má za sebou kidnap pecku Secuestrados a řemeslně zručný horor Extinction nyní přichází s Revenge dramatem říznutý Thrillerem a je to jeho nejlepší dosavadní film. Příběh se zaměřuje na doktora, jehož syna přivezou do nemocnice brutálně zmláceného téměř na půl mrtvého a jelikož Policie prd dělá rozhodne se viníky najít sám. Celý film táhne herecký výkon Joseho Coronada a byť se film nese v pomalejším duchu, vtáhne divákovou pozornost už od začátku a servíruje velmi autentickou a dusnou atmosféru s nečekaně ostrým finále ( Ano dojde i na Rape) a šokujícím zvratem v závěru. Highlightem je také scéna na toaletách či záběr zmlácení syna, při kterém Vám bude až fyzicky nepříjemně. Hoho Španělé jsou opět ve formě. 80% ()

emma53

Celou dobu jsem ani nemukala, jakou to mělo výbornou atmosféru. Jose Coronado byl vynikající, jeho emoce se mu daly číst z výrazu obličeje. Lékař který by měl být podstatou rozvážný se dostal do nelehké situace a já jsem přemýšlela, jestli ho mám odsoudit a nebo prožívat jeho vnitřní boj s ním. Závěrečná část byla strhující, ačkoliv samotný film měl spíš pomalejší spád. Kdo je to ten Miguel Ángel Vivas ? ()

AloeB

Po Contratiempu se José Coronado vrací do role jiného otce, který bere pomstu do vlastních rukou a když ne tak sofistikovaně jak před tím, tak alespoň se stejnou vervou a drsností. Zpočátku monotónní a trochu nudné drama nabírá na obrátek poté, co se truchlící Jimenéz rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a navzdory případným civilizovanějším řešením chce syna pomstít. Takto zní děj filmu poněkud slabě a lze dát za pravdu, tímto by mě Tu hijo nezaujal. Ale závěrečné odhalení dává najevo, že příběh tiene cojones a nic není tak jednostranné jak se může jevit. Závěrečná scéna pak dokonalým způsobem upevňuje nespravedlivé vyznění filmu. ()

gogo76

Film možno trochu doplatil na svoju až prílišnú komornosť , ale mne tieto filmy sedia. Scenár nemusí byť originálny, dôležitejší je asi ten prístup. Pomalší rozjazd, ale postupne ako sa to rozvíja prepadáme spolu s hlavným hrdinom tlaku okolností a film naberá na obrátkach. Veľmi pomáhajú realistické výkony hercov, veľmi podobne s horúcou hlavou by takúto situáciu riešil nejeden otec, hoci ja osobne by som v závere reagoval trochu inak, tak ako káže zdravý rozum, ale každý sme iný a takých bezbreho milujúcich otcov je určite dosť. V poslednej dobe sa veziem na španielskej vlne a som max. spokojný. 80%. ()

oveckaoa

To byla , ale píčovina prej realistický film jasně to je asi tak reálné jako Rychle a Zběsile Hobbs a Shaw. Tak, že chlápkovi zmlátí syna a 3/4 filmu truchlí a nic neřeší a pak se pomstí. Kdyby tu pomstu aspoň ukázaly , ale kdepak zavřou se na hajzlíku a pak někdo umře to je celý film. Film se táhne daleko více jako oba díly remaku To dohromady a dějově je to prázdné. Ty 2 hvězdy dávám za scénu kdy jede autem a na silnici se válí nemocný kůň a lidi místo, aby mu pomohly to vše natáčí na mobil tahle jediná scéna je autentická (nejspíše , ale ani nebyla zamyšlená pro film jelikož tam vůbec nepasuje podobně jako kdyby jste do válečného filmu narvaly hvězdné meče) a přesně ukazuje realitu dnešní zvrácené doby. Ten ´´šokující,, konec to spíše ještě více pohřbí než zachrání jelikož ženskou co roztahuje nohy na počkání litovat nebudu (navíc zde nemá ani žádný psychologický rozbor osobnosti) teda měly to spíše prezentovat tak, že ji někdo napadl on ji bránil a dostal nakládačku. 40 procent více ani omylem. P.s. kde zmizela postava toho otce co mlátit svého syna? ()

• Natáčalo sa na viacerých miestach v španielskych mestách Madrid a Sevilla. (MikaelSVK)