Příšera v podobě ohyzdného hmyzu je za trest vyslána na Zem. Bude to do té doby, dokud lidstvo nevyhyne... První obětí vesmírného netvora se stane náhodný svědek jeho přistání. Na místě zůstává příšerně zohavená mrtvola. Nestvůra jménem „Borrower“ má schopnost dokonale měnit svoji podobu. Zdá se, že je nemožné ji identifikovat... Diana Pierce, ambiciózní snědá vyšetřovatelka z oddělení vražd, je přesvědčena, že už ji nemůže nic vyvést z míry... až do chvíle, kdy dostane příkaz objasnit sérii brutálních vražd. Jediné, co mají všechny společné, je nezvyklá stopa, kterou za sebou vrah zanechává: oběti bez hlav... Diana a „Borrower“ jsou předurčeni k osudovému střetu... (Intersonic)

Tomes83

Větší filmové šílenství než Bad Taste - Vesmírní kanibalové! U scifi hororu jsem se ještě tak nezasmál! Už když si ALIEN nasadil hlavu první oběti a chodil s ní po městě to nemělo chybu! A co teprve černého bezdomovce či pana doktora:-DDD ()

Ygnor

Víte co je nosit "psí hlavu" a jak chutná krysa v polévce ??, nee, tak směle do toho:). Béčko jako hrom. Trošičku humoru pana ranného Jacksona jistě nezaškodí. Nečekejte nic, jen padlou nadsázku... No na čtyři frčky to v jádru nemá,ale já jsem tak smál... ()

Sir Ludvig

Ďalšie béčko ktoré kedysi úspešne brázdilo videopožičovne. Úspešné preto, lebo na to aká je to chujovina to videlo celkom dosť ľudí. Dej: mimozemšťan chodí po meste a neustále prichádza o hlavu. A tak musí niekomu hlavu zobrať-odtrhnúť a ide sa ďalej. Toť vsjo! ()

J.Mayen

Muj pravdepodobne druhy, nebo treti horror na VHS, tenkrat snad jeste filmy ktere vychazel od Intersonicu, nebo the Golden Crown. Film pusobi/pusobil velmi amatersky,ale presto nektera gore byla velmi dobre zpracovana (napriklad vymena lidske hlavy za psi). Vrcholne nechutna byla mys v polevce. Z nostalgie 60%, ale kdybych byl vedel co to bude za ptakovinu urcite bych tenkrat tech 300-350 Kc za originalku nevydaval :-). ()

argo.smile

Už teraz klasické VHS Béčko, možno až Céčko ale musí sa to raz za život vidieť 🤪. Zatiaľ ma nenapadá žiadne adekvátne hodnotenie. ()

Zupan_

Blbosť kde povetšinu stopáže sledujeme 'mimozesťana' v ľudskom tele chovajúcim sa ako polomŕtvola po lobotomí .Len hmká a takcká sa jak čaptavý kkt na vysokých dózach antidepresív po uliciach. Jedna za naozaj parádnu masku toho švábovotrelca. ()