Päťdesiat odtieňov čiernej

• Česko Padesát odstínů černé (viac)

Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej. Rovnako ako sivé bestsellery prináša zopár šokujúcich odhalení a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá bláznivá komédia idú nehorázne dobre dokopy! Emotívne vypätá a strašne vážna romanca si poriadny výprask hrubozrnnou a priamočiarou zábavou jednoducho priam pýta. Cieľom preto tentoraz nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy, ale predovšetkým centrá smiechu. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, prachy získal dosť pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne márny? (Bontonfilm SK)

drkaldj

Jsou lepší parodie, ale taky horší. Bohužel zde připadá na jeden dobrý vtip (případně dobrou scénku) deset trapných. Ale nebudu zakrývat to, že jsem se párkrát docela pobavil a pousmál nad vynalézavostí filmu. ()

zamukooo

Některé scénky byly až moc nechutné, ale většina byla v pohodě. Za mě povedené, originál přímo vyzýval k tomu, udělat na něj parodii. Nekorektní humor je prostě něco na mě. Líbí se mi také to, že se dějem přesně drželi originálu. Jen mi lezla na nervy ta její spolubydlící. On už i originál vypadal trochu jako parodie, bohužel byl myšlen vážně… ()

Dedincan

Šedý originál som nevidel, ale približnú predstavu už mám. V zásade platí, že ak máte chuť na totálnu hovadinu, treba hľadať Marlona Wayansa. Fajn materiál pre bežného pubertiaka. ()