Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha" Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné. (TV Nova)

tančísvlky

Dá sa povedať, že veľké prekvapenie v pozitívnom zmysle. Na stoke menom "Nova" dávať zaujímavý seriál je veľká vzácnosť. Neviem kam sa to bude uberať ďalej, ale režíserovi sa majstrovsky podaril výber hercov. Musíte ich mať rádi jednoducho. Prim údava L.Langmajer,O.Kaiser a magický úsmev V.Kubařovej. Skutočne je to dobrý seriál ... Stádovitosť hodnotenia na tomto webe je miestami dychberúca a čierne čísla tohto seriálu sa mi zdajú nešťastné. ()

kukkik odpad!

Tenhle styl natáčení "herci si udělají dovolenou a budeme to občas natáčet abychom měli na ubytko" je hrozná věc, ze které vzniká přehršel zbytečných seriálů tohoto typu. odpad! ()

P.H. odpad!

Furt jsem čekal, že najednou udělají do kamery BAF a řeknou něco v tom smyslu jako "To jste se báli, že to myslíme vážně, žejo?" No, neudělali a neřekli. Ale herce bych nehaněl. Hypotéka se sama nezaplatí, žejo. ()

milwaukee odpad!

Jen podotknu, že uživatel Kámen se přesně trefil i do mého hodnocení. Flus, alias Hnus a TV Hovna, vrchol všeho televizního odpadu ()

subic odpad!

Stává se vám někdy, že se začnete dívat na nový seriál, díváte se na něj 10 minut a pak to prostě musíte z pudu sebezáchovy přepnout? Milan Cieslar udělal pro ČT několik dílů 3 plus 1 s Mirkem Donutilem, pro Novu udělal pár dílů Soukromých pastí, to bylo všechno dobře, tak co tohle má znamenat? Díval jsem se na obsazení a říkal jsem si, že přeci Luděk Sobota a Olda Kaiser by vlezli do něčeho "normálního", jako byl třeba Okresní přebor. A ne, tohle je kýč kýčů. ()

Fajt odpad!

Tragédie a zoufalství naservírované v exkluzivním čase !! Absolutní úpadek tvorby, bez šance k návratu k solidním seriálům, kterým už zajisté, jednou provždy odzvonilo. ()

stone

Občas je to i zábavné. Jenom nechápu, že Luděk Sobota musí hrát zase koktavého debila. V Okresním přeboru je to herec, tady šašek. ()

kitram71 odpad!

zvláštní, člověk vidí něco blbého a říká si, že je to absolutní dno a že nic horšího se už natočit nedá ... a ono jo (tímto se omlouvám tvůrcům Přístavu) :p ()

DonBraso odpad!

Jsem si tak přepínal a zastavil v repríze na tuhle lagunu.Po 20 minutách.Uff já to vydržel a přepnul.Scenář s dialogy je naprosto příšerný humus.Vsugerovat hercům,který bohužel zde nemají co hrát,protože je to výplod nějakýho vola,kterej za to dostal zaplaceno. ()

Lewaso

Všiml jsem si, že většina vysokohodnocených seriálů se zaobírá buď uřezáváním hlav či politikou - potažmo pseudohlubokomyšlenkovými průjmy. Narozdíl od těchto „kvalitativně opuncovaných“ má seriál Na vodě atmosféru klídku a pohody a vykteslené postavičky jak z komiksu mají svůj složitý život, se kterým se perou. A já jim fandím... ()

carl.oesch odpad!

Je to pořád o tom samém. Když je scénář snůška nesmyslů s pitomými dialogy a scénami, za které by se styděl kolikrát i Troška, figurkami, které jsou asi tak pravděpodobné jako Děda Mráz, baba Jaga a košťata dohromady, tak to prostě ani relativně slušní herci nezachrání a to zejména když se k nim přidá bavič bez špetky hereckého talentu Pavlásek a "neherec" Lukáš Langmajer. No jo, holt Nova už na to nemá a seriály na Primě (nemyslím ovšem Vinaře) jsou proti tomu, co Nova nabízí v nedělním prime timu skvost. Co se týká Pavláska, Na stojáka byl skutečně zábavný (i když na rozdíl od Pazderkové tak nějak monotónně....), ale už vve Star Dance trapný. Ne každý herec může dělat baviče, ale daleko míň může být bavič hercem. ()

Cibulka_C

Ten seriál není zase tak špatný, jak jsem četla v recenzích, i když je to seriál televize Nova, a tak nějaký menší bizár, který voní pitomostí, se zde samozřejmě nachází. :D Není to vtipný a možná by to bylo ještě míň, kdyby se tam nevyskytoval Oldřich Kaiser. 🫶🏻✨ Docela mě i překvapilo, že tam nechal ukázat své rodinné fotografie… asi dvě a my za to děkujeme. 🤍 Tomáš Klus byl úplný opak Tomáše Kluse. Ono to má nějakou zápletku, ovšem není to nic moc kvalitního… ale na nudný den je to docela fajn a můžeme společně postupně sledovat, jak z O. Kaisera zase udělali člověka - zároveň natáčel film Masaryk, takže mu nechali knír a svoji oholenou čelní část lebky měl pod čepicí. 👌🏻 No ehm… O. Kaiser hrál prostě nejlepší postavu spolu s Luďkem Sobotou, který konečně nehrál úplného idiota a my za to filmařům děkujeme. ✨ ()