Přístav

Česko, (2015–2017), 104 h 26 min (Minutáž: 55–63 min)

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý (viac)

Marek Skála odešel od manželky a na hausbótu připluje do Zátoky. Tady si společně s Romanem Marešem pronajmou hospodu s příznačným jménem Přístav. Tereza Skálová, Markova manželka, ovšem netuší, že její muž se jen tak vrátit domů nehodlá, že nejde jen o jeden z jeho „výletů". Domů se ale z Anglie vrací jejich dcera Johana. V Zátoce zatím Marek a Roman poznávají místní obyvatele – manžele Krupičkovy, místního samozvaného hlídače Pátka, jeho přítelkyni Milenu i operní pěvkyni Lily a její dceru Ivanu. Doma má o Marka zatím strach především jeho dcera, které nebere telefon... (TV Prima)

Olík

Dotáhněte kameru na chodby gymnázia, obchoďáku, nemocnice a nebo jako v tomto případu přístavní mola.....vždycky nakonec skončíme na důchodcovském seriálu prošpikovanému postavami nad jejíchž bytím si každá alespoň trochu normální lidská bytost musí ukroutit hlavu. ANO toho seriálu, který na nás čeká na téměř všech televizních kanálech v hlavním vysílacím čase všední den. ANO toho seriálu, kterého si většinová populace kdoví proč žádá. Tohle je realita dnešní doby: Přístav 20:15, Wilfed 23:50, Živí mrtví 00:20, Mike a Molly 22:45?!?!?!?!?!?!?!?!? ()

MM_Ramone odpad!

Hyperaktívny Martin Dejdar chytil druhý dych. V poslednom čase je všade. Keď občas surfujem televíznymi kanálmi, tak vždycky niekde na neho natrafím. Bohužiaľ sa jedná o samé odpadové produkty. Teraz si opäť strihol jednu z hlavných postáv v úbohom seriály "Přístav". Dejdar bere každý kšeft. Zrejme ešte nesplatil dlhy, ktoré si narobil, keď chcel rozbehnúť svoju hollywoodsku karieru. Extravagantný Petr Čtvrtníček sa tam doslova strapňuje. Nikdy z neho nebude seriálový herec. No a ešte musím spomenúť Martina Zounara. To je kapitola sama o sebe. V čom sa objaví tento mimoriadne netalentovaný herec a odporne slizký chlap to takmer vždy skončí ako odpad! ()

Hrabka

Na podobný novodobý český seriálový výplod bych se nikdy sám nedíval, jenže na to zírá moje milá, takže občas není úniku. Co si budem povídat, dějově je to úplně stejně o ničem jako podobný kousky, ale občas se tam najdou celkem slušný hlody (Čtvrtníček, Klepl), Zounar je skvěle tragickej a Hromdohrachovcová neuvěřitělně výborně tupá. Jen ten malej antitalent Pivodův synek mi tam pije krev. Možná se dá říct, že je to až tak blbý, až je to vlastně vtipný, takže já se toho zastanu a dám 4 hvězdy, i když je to samozřejmě ve skutečnosti úplně jinde. ()

Max Frajer

Během první série jsem tento seriál zde považoval za poněkud podhodnocený, nebyla to taková srágora... Ale chápu, že když někdo viděl kousek a zrovna třeba crazy Milenku v podání K. Hrachovcové, asi se docela zhrozil. Ale když člověk znal "reálie" tohoto seriálu v kombinaci s tím, že se nebere příliš vážně, byla z toho celkem koukatelná oddychovka. Hlavně Čtvrtníček jako Pátek hodně vyčnívá. K tomu další solidní či příjemní herci včele s Blažkem, Kleplem, Schneiderovou či Dejdarem a byl z toho takový jednodušší celkem příjemný relax seroš, který se nebere příliš vážně a nedělá ze sebe víc, než je. Ale druhá série už zavání hodně odpadem a vděčí za to hlavně příchodu postavy Draka v podání Koháka, kterého je v poslední době všude až moc. Takže já definitivně přestávám koukat, protože teď (po pár dílech druhé série) je z toho zřejmě definitivně trapný shit..noo, škoda, oproti nováckému Na vodě byl přístav aspoň jistou dobu celkem koukatelný. ()

ivishka

Ale jo je to o ničem. Přístav mi připomíná něco jako seriál Letiště, ale u vody. Jenže mě někdy baví (hlavně díky tomu, že pracuji s lidma a musím někdy vypnout) podívat se na podobný nesmysl kde hraje spousta našich velice často obsazovaných a oblíbených herců. Bod k dobru ode mě má i seriál za závěrečnou písničku od Petra Lexy - skupiny Slzy. ()

• Jako ústřední píseň byla vybrána „Katarze“ od Slza. (SONY_)
  • Exteriéry natáčení najdeme v okolí Lipence a chatové oblasti Kazín u řeky Berounky. (kytka.patrik)
  • Hospoda Přístav je umístěna ze strany skutečné restaurace Tornádo, která stojí na břehu Berounky u obce Lipence. (MTHRFCKR)

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (viac)