Duchové tří mrtvých dětí se přes starou polorozpadlou studnu ve sklepě spojí s malým klukem a lákají ho, ať si za nimi přijde hrát. (Netflix)

Trevor

Konečne je to tu!!! Až do druhej časti prvej série (ktorú som videl, pretože dostať sa k nim je pomerne ťažké, keďže tieto české sračky Netflix nenechal ani len v archíve a v poradí ide o štvrtú epizódu série) vydržali tvorcovia nerýpnuť si do katolíckej výchovy a ukojiť tak svoje liberálne k*****. Tieto predsudky a zaužívané stereotypy sú trápnejšie ako celý tento príbeh, ktorý svoje čaro stratil od momentu keď sa chlapec s detskými duchmi ocitli v hmle a v nej sa ocitol aj režisér, ktorý nevedel čo chce natočiť dodnes. Duchovia detičiek pomohli zabiť mamku chlapca lebo bola tak prísna, že svojim deťom čítala z biblie a potom sa z chalana stalo médium aby sa rozlúčil so sračku čo spáchala samovraždu lebo nedokázala čeliť svojim problémom??? Ten matroš, čo si húlil na výške Ti príliš neprospel Janíčku Pavlacký a nepomohol Ti ani kamoš ktorý Tvojej sračke zadrbal 5*...Bol by to opäť odpad!, ak by som toto hodnotenie rozdával na počkanie ako zdejší hororový expert, takto jedna hviezdička ani neviem začo. Snáď iba zato, ako som si pritom spomenul na synovca, ktorý sa ešte aj ako 12 ročný bojí ísť si vziať chutné koláče či ovocie do našej pivnice a radšej počká, kedy sa tam vyberie niekto z dospelých, aby tam nebol sám. ()