Annabelle 3: Návrat

• Česko Annabelle 3 (viac)

Príbeh o zlovestnej bábike zo sveta filmov V zajatí démonov prichádza vo svojom treťom pokračovaní. Tentokrát sú démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judy, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky. (Continental film)

Bara.Juricko

Možné spoilery !!:Ten to díl oproti dvěma předešlým nelze označovat hororem jako takový ...už od prvního dílu to jde s Annabelle sérií dolů,ale tento díl je asi ten nejblbější...první půl hodinu se děj zbytečně natahuje a omílá..poslední asi třičtvrtě hodiny to funguje trochu líp avšak ne o moc...nejvíce mi na tom vadilo,že vlastně se tam Annabelle mihla asi ve dvou scénách a to bylo vše.Pro mladší publikum možná dobré ...30% ()

RodUsher

Jo , tak tahle AnnaBelle konečně využila potenciál a byla aspoň zajímavá. Buď to bylo tím, že ve filmu zjistíme víc o Warrenových, nebo prostě dobrým scénářem, ale herecká dvojice, která Warrenovy ztvárňuje, je vždy sympatická a film zvedne o třídu výše. Tohle je konečně povedený film z Conjuring universe (mimo titulní dva), na který stojí za to se podívat. ()

Dakota1978

Další příběh o panence Annabelle, jež byl příjemně nenásilně uveden jejím zamčením v mobiliáři v domě Warrenových za přítomnosti kněze. Sympatická a uvěřitelná teen girl se do mobiliáře dostane ve snaze spojit se svým tragicky zesnulým tátou a tak aktivuje démony a následné útoky na zmíněnou hrdinku, dceru Warrenových a její "hlídačku" na sebe nenechají dlouho čekat. Lekačky výborné, herci hrají bezchybně, kamera i triky bez výhrad. Doporučuji..., Warrenovi jsou už skoro zárukou dobré podívané. ()

BDups

Oceňuju, že tam nejsou jumpscary na sílu, ale je vidět že už Wan dělá ty filmy víc friendly pro širokou veřejnost. Ani náhodou to neni tak nechutný ani strašidelný jako předešlý díly. Vlastně to byla celkem předvídatelná nuda, ale bylo tam pár vtipnejch scén, což jsem teda nečekal, že vyzdvihnu zrovna u hororu. ()

C.A.T.

S odstupem času zvyšuji hodnocení na 4*, a to z jednoho prostého důvodu. Jsou tam moc pěkné nápady. Není to film, který by posadil na zadek,ale ta rozmanitost bubáků a moc dobré a dobře udělané nápady na strašení, to se jen tak nevidí a to chválím. Vyzdvihla bych převozníka, pěkná hra s lampičkou v pokoji, obrazovka, která ukazuje děj lehce napřed, svatební šaty. Škoda, že původní herečka, která hrála Judy, se role nezhostila,ale do očí to vyloženě nebije. Za mě lepší snímek. ()

F50Ferrari odpad!

Po pro mě dobrém druhém dílu jsem se docela těšil na třetí a jako nechápu nic, ... taková hovadina, totální zklamání a nedokážu si představit pro jakou cílovou skupinu to je natočený ? Napadá mě rozmezí tak 11-13 let a i tak je ta pohádka příšerná :( Horor to ovšem není určitě, s tím to nemá nic společného :( Jestli se tomuto má říkat horor, tak Pobřežní hlídka zvláště ve své době byla tvrdé porno. ()

AtemuLukas

Když se nepovede první díl, tak uděláme druhy, který má větší potenciál a je i o něco lepším filmem. No ale pak potřebujeme ještě trochu podpořit diváka o cash a jak to udělat? Ano uděláme třetí díl.  Můžeme se však modlit, aby nebyl další díl, protože to co fungovalo ve dvojce tu opravdu chybí. Nudné pasáže, puberťáci a panenka, která nenažene strach už ani batoleti. Tak by se dal hodnotit tento počin. Duchové se tu chovají stejně nelogicky, jako hlavní postavy. Stačí profackovat a rozplynul se jako dým. Stejně jako hlavní panenku, která má být ztělesněné zlo má jednu slabinu. Ano stačí mumlat modlitbu a zavřít ji do vitríny. No prostě už dost. Slabých 40%. ()

K1K0

Tentokrát ma pribeh trosku inú kostru a nadväzuje na conjuring kde si posadnutú bábiku zoberú na starosť Warenovci aby skrotili zlo ktoré ju snou spája. Slabší odvar zo začiatku dobry rozjazd kde sú manželia spolu, potom sa to premení na horor v ktorom hlavu rolu hra mala holky a dve pestúnky, zvyčajná klasika na ktorú je väčšina zvyknutá, po dome sa začnú diať nezvyčajne veci, znamená to že zlo je na slobode. ()

JohnDark

Annabelle 3: Návrat - Annabelle Comes Home, Horor, USA 2019, R: Gary Dauberman, H: Mckenna Grace, Madison Iseman, Katie Sarife, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Michael Cimino, Samara Lee, 40% ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (viac)

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (viac)