Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai

• Japonsko 青春ブタ野郎はバニーガール先輩の夢を見ない (viac)

Sakuta Azusagawa je mladý inteligentní a tak trochu cynický chlapec s pár přáteli, plachou mladší sestrou a vcelku obyčejným středoškolským životem. Ten nabere zvláštní obrátky, když jednou v knihovně spatří překrásnou dívku v kostýmu králíčka. Co je však ještě zajímavější, je fakt, že dívku kromě něj snad nikdo jiný nevidí. Tou dívkou je Mai Sakurajima, o rok starší studentka na stejné střední škole a bývalá hvězda filmů a reklam. Mai se však jednoho dne rozhodla svou hvězdnou kariéru ukončit a zmizet z veřejného dění, ovšem kromě toho se i začala vytrácet ze života a vzpomínek všech kolem ní. Sakutu tahle záhada zaujme, a tak se rozhodne začít zkoumat tento zvláštní úkaz a zároveň se začne s Mai sbližovat, což by mohlo být tím jediným způsobem, jak zabránit, aby na ni i on v budoucnu nezapomněl. Navíc Mai není jediná, které se na zdejší škole dějí divné věci... (Jeoffrey)

Kaktus97

Já osobně se jen tak do nějakého anime takhle nezakoukam protože má většinou dosti nereálný děj což někdy není špatně. Ale tady tohle anime ma děj do kterého jsem se alespoň já dokázal vžít (samozřejmě ne vždy do všeho) a to celkem dobře. Většina děje by se mohla klidně stát asi úplně každému. A to je za mě opravdu dobře protože se do něj může alespoň každý zkusit vcítit. Já upřímně doufám v druhou sérii protože materiál na druhou sérii bych řekl že určitě je. Takže já můžu jenom doporučit ale samozřejmě to nemusí vyhovovat každému. ()

IronicY

Po dokoukáni seriálu Another (2012)  jsem doufal, že mi tento kousek zlepší náladu. I přes rozdílné žánry a děj mají dvě věci společné - snaží se přijít na kloub tomu, proč je někdo v jejich okolí ignorován a řeší se "nadpřirozeno". Díky určité podobnosti a lepšímu hodnocení na MyAnimeListu (Another, Bunny Girl) jsem do Bunny Girl vkládal i velké naděje.  Prvních šest dílů naplnila moje očekávání, bohužel o zbytku se to říct nedá.  První cca 2 hodiny je nám představována řada postav, děj jenž pracuje se syndromem dospívání a důvodem proč je Mai pro většinu lidí "neviditelná", rozvíjí se normální i romantické vztahy.  Po příjemně rozběhnuté půlce série přijde část obsahující "nečekaný" plot twist, který je k vidění v řadě jiných průměrnějších kinematografických děl.  Posledních několik dílů dále už ani nerozvíjí vztah našich dvou hrdliček, což je škoda. Zabývají se Sakutovou sestrou, která taktéž trpí nějakou formou "syndromu dospívání" (vypadá to jako sociální fobie, ale co už). Myslím si, že tento konec byl spíše nucený a autoři ho udělali jen proto, aby uspokojili divákovu zvědavost, jak to s ní dopadlo. Na celé sérii mne nadchl nápad, se kterým se pracovalo, charaktery byly většinou velmi sympatické a realisticky vyobrazené. Bohužel se všechno pomaličku začíná hroutit s přibývajícím počtem dílů. Stejně jako je problém v Sword Art Online (2012) divný vztah Kirita a jeho sestry, tak něco se nachází i zde. Kaede mám rád, ale její lezení k Sakutovi do postele (protože nechce být v noci sama), kdykoliv je vhodná příležitost, a skoro až obsesní vztah mi  místy neskutečně vadí.  I přes vyřčené výtky a pár dalších nepodstatných drobností, dávám sérii od studia  CloverWorks 6/10. ()

Puxina

Předem si musím rýpnout, že žánr fantasy k tomuto seriálu příliš nesedí. Spíš k tomu sedí žánr mysteriózní. Ale ok nevadí. I tak mě tohle řešení příběhů s napojením na problémy s dospíváním bavilo. Dokonce mě překvapil i hlavní hrdina Sakuta, který byl úžasný a zábavný mužský charakter. Choval se trošku jako D.Duchovny, kombinace Californication a Akta-X. Holky které ho obklopovaly byly taky skvělé.  Jen Mai na něj mohla být v jistém smyslu hodnější. ()